„Nasza innowacyjność ma na celu oferowanie klientom intuicyjnych w obsłudze funkcji i technologii, które zapewniają atrakcyjne, spersonalizowane wrażenia” — powiedział Johnson Jia, Senior Vice President i Acting General Manager działu Consumer PCs and Smart Devices w Lenovo Intelligent Devices Group. „Nasi klienci oczekiwali nowych przygód w Star Wars: Jedi Challenges, dlatego z przyjemnością kontynuujemy współpracę z firmą Disney nad rozbudową platformy rozszerzonej rzeczywistości Lenovo Mirage™ i oferujemy fanom trzy nowe, niepowtarzalne wyzwania w grze”.

Od premiery filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi fani prosili nas o więcej materiałów, a szczególnie przygód z postaciami reprezentującymi ciemną stronę Mocy — powiedział Kyle Laughlin, Senior Vice President, Games and Interactive Experiences, Disney Parks, Experiences & Consumer Products. Ze względu na popularność filmów z udziałem Kylo Ren, był on ciekawym kandydatem do roli głównej w dodatku Dark Side Expansion. Myślę, że fani ucieszą się zarówno z tej aktualizacji, jak i miecza świetlnego z limitowanej edycji Kylo Ren.

Dark Side Expansion to już trzecia bezpłatna aktualizacja od premiery zestawu, który wszedł na rynek w listopadzie 2017 r. Fani znajdą w tym dodatku nowe pojedynki na miecze świetlne z Yodą, Rey i innymi postaciami przy użyciu broni Kylo Rena lub Rey.

Tryb lokalnej gry wieloosobowej został rozbudowany o nowe Walki statków, w których gracze rywalizują ze sobą w czasie rzeczywistym w trybie player-versus-player (PvP), dowodząc flotą statków Imperium i Rebeliantów w spektakularnej kosmicznej bitwie.

Do korzystania z kontrolera-miecza świetlnego Kylo Rena i aktualizacji Dark Side Expansion potrzebny jest pełny zestaw startowy Star Wars: Jedi Challenges (do nabycia osobno), obejmujący gogle AR Lenovo Mirage, kontroler-miecz świetlny oraz lokalizator. Wymagany jest też kompatybilny smartfon oraz najnowsza wersja aplikacji Jedi Challenges, którą można pobrać bezpłatnie w sklepach App Store® i Google Play™.

 

O Star Wars: Jedi Challenges

Star Wars: Jedi Challenges umożliwia przeżywanie słynnych przygód z Gwiezdnych wojen dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Zestaw startowy Star Wars: Jedi Challenges (sprzedawany osobno, nie razem z mieczem świetlnym Kylo Rena) zawiera gogle AR Lenovo Mirage, kontroler-miecz świetlny wzorowany na broni Rey z filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi oraz lokalizator. Star Wars: Jedi Challenges oferuje ponad 30 godzin realistycznej gry na wielu poziomach:

  • Pojedynki na miecze świetlne: gracz szlifuje umiejętności walki mieczem świetlnym, tocząc pojedynki z największymi złoczyńcami z ciemnej strony Mocy, takimi jak Kylo Ren czy Darth Vader, lub nowymi bohaterami, takimi jak Rey czy Yoda, z dodatku Dark Side Expansion.
  • Walka strategiczna: gracz dowodzi siłami zbrojnymi w bitwach lądowych na dużą skalę.
  • Holoszachy: gracz może pokonać przeciwników dzięki wyjątkowej koncentracji i strategii w ulubionej grze cyklu Gwiezdne wojny, która pojawiła się po raz pierwszy w filmie Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja.

 

Ceny i dostępność

Aktualizacja Star Wars: Jedi Challenges — Dark Side Expansion jest dostępna za pośrednictwem aplikacji Star Wars: Jedi Challenges do pobrania bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play.

Miecz świetlny Star Wars: Jedi Challenges — Kylo Ren Lightsaber będzie dostępny od zimy w wybranych rynkach. Ceny i dostępność różnią się w zależności od kraju. Nowy kontroler jest w pełni kompatybilny z całą zawartością aplikacji Jedi Challenges.       

Zestaw startowy Star Wars: Jedi Challenges można kupić pod adresem www.jedichallenges.com i u wybranych sprzedawców lokalnych. Ceny i dostępność różnią się w zależności od kraju.

Więcej informacji można uzyskać pod adresami www.lenovo.com/IFA i www.jedichallenges.com. Zestaw prasowy na IFA 2018 ze zdjęciami, wideo i pełnymi danymi technicznymi jest dostępny tutaj.