Sieć sklepów NEONET wystartowała właśnie z ogólnopolską akcją promocyjną gry FIFA 19. W ramach promocji klienci mogą wygrać pada za 1 zł do co setnej sprzedanej gry i co dziesiątej konsoli z grą. Akcja potrwa do 30 września.

Aby skorzystać z promocji wystarczy odwiedzić jeden z salonów NEONET i nabyć FIFA 19 lub zamówić preorder gry lub konsoli z grą z płatnością i odbiorem w sklepie.

W akcji promocyjnej „Kup grę FIFA19 lub konsolę z grą FIFA19 i wygraj kontroler za 1 zł” mogą wziąć udział klienci, którzy zakupią konsole PS4 i XBOX ONE.

FIFA 19 to kolejna część popularnego cyklu symulatorów piłki nożnej, w którym kierujemy licencjonowanymi i realistycznie odwzorowanymi drużynami oraz zawodnikami z całego świata. Gra została stworzona przez studio EA Sports.

W wersji standardowej tytułu gracz otrzymuje do pięciu dużych złotych paczek Premium (jedna tygodniowo przez pięć tygodni), Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu na siedem meczów w FUT oraz wyjątkowe stroje FUT, zaprojektowane przez wykonawców utworów wykorzystanych w grze FIFA.

Więcej szczegółów o akcji promocyjnej: https://www.neonet.pl/kup-fifa19-wygraj-pad.html