Sielanka rustykalnego wnętrza

Kuchnia w tradycyjnym stylu to przede wszystkim ciepłe kolory kojarzące się z naturalnymi surowcami, takimi jak drewno, wiklina czy terakota. Najprostszym, a zarazem najefektowniejszym sposobem na wizualne ocieplenie stylu kuchni jest dodanie jej rustykalnego charakteru.

Aby cieszyć się wnętrzem niczym ze wspomnień o domu babci, wystarczy jedynie kilka dodatków, reorganizacja powierzchni bądź wymiana kluczowych dla stworzenia odpowiedniej atmosfery przedmiotów.

Drewniane stropy, podłoga i półki w otoczeniu białych szafek i blatu z konglomeratu kwarcytowego TechniStone® to pewnego rodzaju efekt łączenia nowoczesnego stylu z tym tradycyjnym.  Dodatkowe dodatki w postaci tradycyjnych naczyń, kolorowych kubków czy talerzy dopełnią efektu.

Cięte kwiaty, misy ze świeżymi owocami i orzechami przeniosą nas w świat babcinej kuchni.

Duet drewna i kamienia

Blat kuchenny i podłoga z konglomeratu kwarcytowego mogą idealnie komponować się w tradycyjnym wnętrzu. W połączeniu z drewnianymi elementami dekoracyjnymi i meblami uzyskamy niepowtarzalny efekt domowej chaty, przy zachowaniu jak najlepszej funkcjonalności naszej kuchni.

Liczne zalety TechniStone®, takie jak możliwość dowolnego kształtowania blatu, a także szeroka dostępność barw i wzorów sprawiają, że konglomerat kwarcytowy może być idealnym materiałem do stworzenia tradycyjnej aranżacji.

W połączeniu z białymi szafkami i drewnem, z pewnością świetnie prezentują się blaty kuchenne w odcieniach bieli, brązu szarości. Tutaj możemy też wybrać proste projekty, ale także zdecydować się na marmurowe lub piaskowe wzory, które świetnie sprawdzą się w tradycyjnych wnętrzach.