Dobrane do smaku

Gotowanie stało się ulubionym zajęciem wielu z nas. Coraz większą wagę przykładamy do jakości i wyglądu sprzętu, na którym pracujemy podczas przyrządzania posiłków. Jeśli szukamy inspiracji i nie mamy czasu na śledzenie ofert wielu producentów, najlepiej postawić na profesjonalistów.

Zanim urządzimy własną kuchnię, szukamy sprawdzonych rozwiązań w czasopismach wnętrzarskich, Internecie, czy w… domach przyjaciół. Kiedy decyzje kolorystyczno-estetyczne mamy już za sobą, przychodzi czas na najważniejszy wybór – specjalistyczne wyposażenie, z którego chcemy korzystać we własnej kuchni. Wybór odpowiedniego sprzętu AGD  nie musi być trudny – postawmy na nowoczesne rozwiązania, które posiadają szereg funkcji ułatwiających codzienne użytkowanie przestrzeni kuchennej. Nad nowoczesną technologią i designem najlepszych producentów pracują światowi projektanci. Za ich sprawą AGD zyskuje status ozdoby, nie tylko wnętrza kuchennego, ale całego domu.

Showroomy z kuchennym designem

Główna siedziba i salon Comitora mieszczą się w Łodzi, drugi salon firmowy znajdziemy w warszawskiej Domotece. Showroomy partnerskie: Haecker Warszawa w stolicy, natomiast S-line Studio w Gorzowie. Na ekspozycjach możemy zobaczyć produkty renomowanych marek Blanco, Küppersbusch i Novy.  Marki te wykorzystują najnowsze technologie oraz inteligentne rozwiązania, przekonując nas jakością, wydajnością i komfortem. Sprzęty zostały wykonane z najwyżej klasy materiałów, z precyzją i dbałością o każdy szczegół. Profesjonalni doradcy Comitor szybko i łatwo znajdą ofertę dopasowaną do potrzeb naszego domu.

Nowe miejsce na mapie

Najnowszym punktem na mapie kuchennego designu jest Salon Halupczok w Krakowie. Jego uroczyste otwarcie oraz premiera nowego logotypu marki miały miejsce pod koniec listopada.  W projektach na ekspozycji pojawiły się zlewozmywaki i baterie Blanco, m.in. z bardzo higienicznym, elektrycznie sterowanym za pomocą dotyku korkiem automatycznym Blanco SensorControl BSC, a także czarna kuchnia zaaranżowana  urządzeniami Küeppersbusch. Znalazło się w niej miejsce na piekarnik z pyrolizą, piekarnik z mikrofalą, ekspres do kawy i szufladę do podgrzewania. W salonie warto też zwrócić uwagę na odporne na plamy i wysokie temperatury zlewozmywaki Blanco Zerox, wykonane w technologii Durinox oraz Blanco Etagon z kompozytu Silgranit, a także baterie Panera i Culina, będące idealnym wyborem, łączącym innowacje technologiczne ze współczesnym designem.

Wymagający klienci z pewnością docenią inteligentną baterię bezdotykową Solenta Senso, szczególnie kiedy będą mieć obie ręce zajęte albo pobrudzone ciastem. Wystarczy wcześniej otworzyć dźwignię dopływu wody, a w trakcie pracy zbliżyć ręce do czujnika – wtedy woda zacznie lecieć! W podobny sposób wyłączymy jej strumień.

Warto przypomnieć, że produkty, których dystrybutorem jest Comitor Sp. z o.o. zdobywają liczne nagrody, podobnie jak kuchnie, w których się znajdują. Sprzęty Küeppersbusch wykorzystano w nagrodzonej na targach Poznańskich Złotym Medalem 2018 kuchni Valentia, której przyznano również Diament Meblarstwa 2019 roku.

Więcej: www.comitor.pl