Architekci i projektanci wnętrz doskonale wiedzą na co trzeba zwrócić uwagę przy projektowaniu wymagającej przestrzeni kuchni. Blaty na odpowiedniej wysokości, dobre oświetlenie czy systemy przechowywania, pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, to dopiero początek. Eksperci twierdzą, że to właśnie dobrze zagospodarowana przestrzeń w pobliżu zlewozmywaka jest czynnikiem, mogącym mieć największy wpływ na komfort pracy w kuchni. To, co dla gości będzie zwyczajnie nowoczesne i estetyczne, dla domowników powinno być mądrze zaprojektowane, trwałe i maksymalnie wykorzystane. W końcu dzięki idealnie do siebie dopasowanym „smart” sprzętom kuchnia staje się prawdziwym centrum dowodzenia!

Badania rynku jasno wskazują, że przy projektowaniu kuchni nie chcemy już chodzić na kompromisy i coraz częściej wybieramy jakościowe produkty sprawdzonych marek, takich jak np. funkcjonujące na rynku od dziewięćdziesięciu lat BLANCO. Marka dostępna w ofercie Comitor jest jedną z najczęściej wybieranych do kuchni, bo oferowane przez łódzką firmę baterie kuchenne, zlewozmywaki, systemy segregacji odpadków, dozowniki i funkcjonalne akcesoria, pozwalają na perfekcyjne dopasowanie i współgranie ze sobą poszczególnych elementów.

Wygoda w zintegrowanym systemie

Ergonomia i funkcjonalność kuchennej oferty Comitor sprawiają, że codzienne czynności stają się znacznie łatwiejsze. Komory oraz dodatkowe akcesoria do zlewozmywaków BLANCO (np. maty, ociekacze, narożne odsączarki, szyny służące jako dodatkowa półka, kratki do suszenia naczyń, wielofunkcyjne kosze, czy dopasowane deski do krojenia) zaprojektowano w taki sposób, by idealnie do siebie pasowały i ułatwiały płynny przebieg prac kuchennych. Również użyte materiały (stal, Silgranit®, ceramika) i dobrze dopasowane kolory zlewozmywaka i baterii to elementy, które dodadzą kuchni stylu, poczucia harmonii i elegancji. Jeśli pasujące do siebie baterie i zlewozmywaki to dla nas za mało, w ofercie Comitor znajdziemy także przydatne systemy segregacji odpadków. Niezależnie, czy zdecydujemy się na wersję montowaną na drzwiczkach szafki, czy na wysuwanych frontach, z manualną lub automatyczną obsługą,  jednym lub wieloma koszami, rozwiązania BLANCO w szafce zlewozmywakowej pomogą nam optymalnie zagospodarować posiadaną przestrzeń i znacznie zwiększą komfort pracy.

Perfekcyjnie dopasowane do siebie sprzęty BLANCO, od nowoczesnych zlewozmywaków, przez baterie kuchenne, aż po inteligentne systemy segregacji odpadów, spełniają wymagania wszystkich marzących o nowoczesnej kuchni z prawdziwego zdarzenia. Warto wybrać się do jednego z salonów firmowych Comitor w Łodzi, warszawskiej Domotece, lub bez wychodzenia z domu zrobić wygodne zakupy on-line na stronie internetowej.

Więcej informacji na www.comitor.pl