Stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego menu. Według raportu firmy Nielsen, 42% z nas przyznaje się, że po nie sięga*. Biorą je nie tylko dorośli, ich zwolennikami są także uczniowie i studenci, którzy wydają swoje kieszonkowe i sięgają po nie niemal każdego dnia! Robią to… dla przyjemności, z wygody, ale i dla zdrowia – by na szybko zaspokoić głód, dodać sobie energii, poprawić humor! Jak się okazuje, przekąski, bo oczywiście o nich mowa , mogą być pożywne, zdrowe, pełne cennych składników odżywczych! Tak jak – nowe bakalie przekąskowe firmy HELIO, które są odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby konsumentów… zwłaszcza młodego pokolenia. 

BAKALIOWE KIESZONKOWE – Zdrowe HELIO przekąski do kieszonki! 

Trend prozdrowotny jest dziś jednym z silniejszych trendów. Coraz częściej poszukiwane są produkty zdrowsze – z krótką listą składników, ale też zaspakajające potrzeby tu i teraz*. Żyjemy dziś coraz szybciej, potrzebujemy więc szybkiej przekąski, dlatego podążając za najnowszymi trendami, zdrowa marka bakalii HELIO przygotowała szybkie, super modne… BAKALIOWE KIESZONKOWE!

BAKALIOWE KIESZONKOWE to nowa, pełna zdrowia linia oryginalnych przekąsek HELIO, które zawierają m.in.: fosfor, żelazo i niacynę –  składniki odżywcze przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Są też źródłem potasu i magnezu – minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, które wraz z tiaminą i witaminą B6 mają pozytywny wpływ na pracę mózgu, bo poprawiają pamięć i koncentrację.

Zdrowe przekąski HELIO PROSTO Z PIECA: LASKOWE i ORZESZKI ZIEMNE SOLONE = źródło potasu, fosforu, magnezu, żelaza, cynku, miedzi, witaminy E, tiaminy, witaminy B6 i folianów.

MIESZANKA STUDENCKA i rodzynki oblane pyszną czekoladą deserową, czyli CZEKOLADOWA STUDENCKA – to dwa uwielbiane przez wszystkich zdrowe miksy bakalii HELIO, bogate m.in. w białko niezbędne dla utrzymania zdrowych kości.

Nowe przekąski HELIO są więc niezastąpione w codziennej diecie, gdyż dostarczają potrzebnej energii i ważnych dla zdrowa mikro i makroelementów, dlatego warto je chrupać na zdrowie, na drugie śniadanie i w ciągu dnia… zwłaszcza gdy jesteśmy w biegu! 

BAKALIOWE KIESZONKOWE to przekąski HELIO w super poręcznych, wygodnych opakowaniach, które zmieszczą się do plecaka, torebki czy… kieszeni 😉 dlatego ich oryginalny, jeansowy total look  idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy modowe i zdrowotne!

Nowe przekąski HELIO – tak jak jeansy – nadają się na każdą okazję… na co dzień, do szkoły czy na imprezę. Są modne i wygodne, fit & style! W dodatku są na każdą kieszeń  i to jest cool dla młodych ludzi, którzy za drobne kieszonkowe mogą szybko wrzucić zdrowe przekąski HELIO do kieszonki i… wrzucić na luz z BAKALIOWE KIESZONKOWE! 

Hype przekąski do kieszonki HELIO to aż 9 przyjemnie chrupiących, super zgranych miksów bakalii, spośród których 7 smaków zostało uprażonych w piecach HELIO, wykorzystujących do tego gorące powietrze, a 6 z nich – zostało delikatnie posypanych solą. I Like it!  Dzięki temu BAKALIOWE KIESZONKOWE HELIO gwarantują wyśmienity, niepowtarzalny smak! Just do eat & enjoy! 

 

 

*Na podst. Raport: „NIELSEN: PIRAMIDA ŻYWIENIA POLAKÓW”, z dn. 23.08.2018

*Na podst. Raport: „NIELSEN: ZDROWA ŻYWNOŚĆ ROŚNIE W SIŁĘ!” z dn. 21.01.2019