Daj się zaskoczyć nowemu produktowi od marki Wawel. Królewskie Mleczko Waniliowe to absolutna nowość, jakiej do tej pory nie było! Jest pyszne, delikatne i subtelne, a do tego rozpływa się w ustach. Produkt dostępny jest w eleganckim opakowaniu, idealnym na każdą okazję. Słodkie chwile zapomnienia i przyjemności warto celebrować po królewsku, a możliwe jest to tylko z lekką i puszystą pianką otuloną kuszącą ciemną czekoladą Wawel. Pycha!

Królewska gwarancja niepowtarzalnego smaku

Do zacnego grona słodkości marki Wawel dołączyło właśnie Królewskie Mleczko o naturalnym i bardzo wyraźnym smaku wanilii. To pyszna nowość, która zaskoczy wszystkich miłośników słodkości. Każda pianka ma okrągły kształt, dzięki czemu delektowanie się jej smakiem staje się jeszcze przyjemniejsze. Odkryj Królewskie Mleczko już dziś i przekonaj się, że te lekkie i puszyste pianki gwarantują podróż do waniliowo-czekoladowej krainy szczęścia. Każda z pianek jest sygnowana literą “W” oznaczającą doskonałą gwarancję smaku i najlepszą jakość czekolady Wawel. Nowy produkt nie zawiera sztucznych aromatów, barwników, substancji konserwujących oraz emulgatora E476. Doskonały smak bez wyrzutów sumienia. Samo dobro!

Najlepszy skład, królewski smak

Królewskie Mleczko Waniliowe to gwarancja pysznie królewskiego smaku i dobrego składu. Nowy produkt Wawel dostępny jest w eleganckim, pastelowym opakowaniu, które otwiera się „szkatułkowo”. Dzięki atrakcyjnym i nowoczesnym motywom zdobniczym, aksamitnemu wykończeniu, a także niezwykle apetycznemu wyglądowi, idealnie nadaje się jako prezent na każdą okazję. Dodatkowo, każda pastylka jest indywidualnie zapakowana w elegancką matową owijkę, co ułatwia dzielenie się z innymi królewską chwilą zapomnienia, gdziekolwiek jesteś. Odkryj Królewskie Mleczko razem z bliskimi! Do dzieła!