Wiele osób twierdzi, że Dzień Kobiet powinien być obchodzony cały rok, natomiast nie zawsze jest to możliwe. Chcąc, aby ten czas stał się dla kobiet szczególny i chociaż odrobinę dłuższy, Hotel Novotel Kraków Centrum zorganizował na antenie Radia Kolor konkurs, w którym do wygrania jest romantyczny weekend dla dwojga w Krakowie.

 

Konkurs przeprowadzany wraz z Radiem Kolor pod hasłem „Weekend Kobiet” skierowany jest do par, które chciałyby spędzić ze sobą więcej czasu i celebrować Dzień Kobiet w Krakowie. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać numer telefonu do siebie oraz partnera/partnerki na adres e-mail: konkurs@radiokolor.pl i oczekiwać na kontakt. Codziennie rano w audycji „Mobilizacja”, w godzinach między 6:00 a 10:00, wylosowanej parze zostanie zadany ten sam zestaw pytań. Zwycięży duet, który udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi. Zabawa trwa od poniedziałku, 5 marca, a rozwiązanie nastąpi, zgodnie z ideą przewodnią konkursu, w Dzień Kobiet.

Na autorów największej ilości poprawnych odpowiedzi czeka wyjątkowy weekend w hotelu Novotel Kraków Centrum. Położony w sercu miasta, tuż obok bulwarów wiślanych, gwarantuje spędzenie niezapomnianych chwil w Krakowie.

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po hotelu – klikając tutaj

 

***

Grupa AccorHotels w Krakowie obejmuje 7 hoteli: Mercure Kraków Stare Miasto (Old Town), Novotel Kraków City West, Novotel Kraków Centrum, Ibis Kraków Centrum, Ibis Kraków Stare Miasto, Ibis Budget Kraków Stare Miasto oraz Ibis Budget Krakow Bronowice. Hotele oferują różnorodne usługi i rozwiązania dla gości zarówno podróżujących w interesach, jak i turystycznie.

Grupa AccorHotels to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4200 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencji na całym świecie.