Jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie – Thirty Seconds To Mars – powstała blisko 20 lat temu z inicjatywy braci Jareda i Shannona Leto. Dziś to trzyosobowy muzyczny team, do którego dołączył Tomo Milicevic, chorwacki gitarzysta. Rockmeni mają na swoim koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i miliony fanów na całym świecie. Podczas tegorocznego tournée, które zostało zaplanowane na marzec, kwiecień, maj i czerwiec, zespół zagra 30 koncertów. Na koncertowej mapie znalazła się również Polska.

Jak zdobyć  jedną z 5 podwójnych wejściówek na koncert w Łodzi? To proste, wystraczy odsłuchać album zespołu Thirty Seconds To Mars w  aplikacji muzycznej TIDAL w Play oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które pokaże się w aplikacji: „Jak wyobrażasz sobie swoje spotkanie z Thirty Seconds To Mars?”. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne odpowiedzi. Konkurs trwa od 12 stycznia od godz. 12:00 do 22 stycznia 2018 roku do północy, a jego uczestnikami mogą być wszyscy klienci Play, korzystający z promocji „Nielimitowana muzyka za darmo”.
Regulamin konkursowy: http://read.tidal.com/article/thirty-seconds-to-mars-wygraj-bilety-na-koncert-w-lodzi-regulamin

 

TIDAL

TIDAL to globalny serwis streamingowy z najwyższą jakością dźwięku HD, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy – między innymi Alicię Keys, Beyonce oraz White Stripes. TIDAL dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 50 milionów pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych. Klienci PLAY mogą skorzystać z TIDAL przez 2 lata za DARMO w wybranych ofertach. Więcej szczegółów na: https://www.play.pl/uslugi/tidal/.