W kolekcji znajdują się prawdziwe nowości – wzory subtelnie inspirowane stylem retro, jak i odważne modele idealne dla tych, którzy nie boją się przyciągających wzrok detali i błysku. Gabriella prezentuje też dobrze znane, bestsellerowe modele w nowej odsłonie. Całość zachwyca różnorodnością, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie i udowadnia, że retro jest nieśmiertelne!
PEPITKA
Czy coś jest bardziej retro niż pepitka? To jeden z najstarszych wzorów stosowanych przez ludzkość do zdobienia tkanin. O pepitce można powiedzieć wiele, chociażby to, że powraca do mody jak bumerang, z każdym sezonem z coraz to większą siłą. W kolekcji Gabrielli pepitka zdobi wyjątkowy model Lotta, który jest oryginalnym połączeniem tego wzoru z czerwoną lamówką. Pepitkę znajdziemy też w nowym modelu skarpetek damskich. Ozdobiono je geometrycznym wzorem na dole, wyrazistym, czarnym paskiem oddzielającym szeroki ściągacz i większą pepitką na górze. W skrócie – stylowy retro efekt, doskonały nie tylko jako dopełnienie codziennej stylizacji, ale jako jej najmocniejszy punkt.
BŁYSK I BLASK
Nowa kolekcja Gabrielli to istny flashback do minionych lat i okazja do tworzenia niecodziennych połączeń w codziennych stylizacjach. “Retro Flash” pozwala przenieść się na chwilę do epoki disco, gdzie królował błysk i blask. Niczym stylowy wehikuł czasu w nowej kolekcji są modele skarpetek Ina, Lex, Ria oraz rajstopy Sonya i Zoya. Połyskliwa, brokatowa nić, która została wykorzystana do ich wykonania nadaje blasku, przyciąga spojrzenia oraz optycznie wysmukla i wydłuża kobiecą sylwetkę.
DZIKIE WZORY
Zwierzęce wzory przez lata na zmianę stawały się modne i wychodziły z mody, a w tym sezonie znowu są na topie! W kolekcji Retro Flash cętki znajdziemy między innymi na rajstopowych skarpetkach Uma. Dzikości i oryginalności nie można odmówić także rajstopom Misha. Fantazyjny, nieregularny wzór jednym przypomina wzburzoną wodę z bąbelkami powietrza, innym – rozsypane płatki kwiatów, jeszcze innym – dzikie, zwierzęce cętki, ale niezależnie od skojarzeń, nie można przejść obok niego obojętnie. Oryginalny design z pewnością przyciągnie spojrzenia, czyniąc z rajstop nie tylko dodatek, a najbardziej wyrazisty element stylizacji.
LEKCJA GEOMETRII
Drobne, pionowe, bądź bardziej odważne, poziome, czarne paseczki na całej długości pięknie ozdabiają nogi i mogą z powodzeniem stać się głównym elementem stylizacji przywodzącej na myśl lata 60-te. Dla pań, które kochają paski i pragną wyróżnić się z tłumu powstały więc takie modele jak Maya i Melody, a także prawdziwy bestseller marki Gabriella – Rita, czyli rajstopy a’la pończochy o głębokim, czarnym kolorze z cienkimi, fakturowanymi paseczkami, idealny na zbliżający się sezon jesień/zima.
Więcej o kolekcji na stronie internetowej marki – www.gabriella.pl