We wtorek 3 października w sklepie Perukarnia.pl przy ulicy Paderewskiego 6. odbyło się kolejne spotkanie w ramach współorganizowanego przez markę Amoena cyklu „Kobiece wieczory”. Wydarzenie miało na celu integrację lokalnych Amazonek oraz wymianę doświadczeń i poglądów z przedstawicielkami kręgów terapeutycznych i medycznych.
Zorganizowany wieczór cieszył się sporym zainteresowaniem, a wśród licznie zgromadzonych Pań wymienić należy m.in. reprezentantki stowarzyszenia Łódzki Klub Amazonka oraz Fundacji Amazonki Łódź Centrum. Gościem specjalnym wydarzenia była dietetyk Agnieszka Ciechońska. Jej wykład na temat diety w profilaktyce chorób nowotworowych został pozytywnie odebrany przez słuchaczki. Padło wiele pytań i komentarzy, a zgromadzone audytorium zyskało okazję do podzielenia się doświadczeniami i opiniami.
Wieczór upłynął w niezwykle miłej i radosnej atmosferze, a sama inicjatywa stanowiła znakomitą okazję do pogłębienia wiedzy oraz wymiany poglądów – mówi Agnieszka Ciechońska.
Ukoronowaniem wieczoru był poczęstunek oraz konkurs z nagrodami, a każda uczestniczka spotkania otrzymała upominek od firmy Amoena.
Zaproszeni goście docenili ciepłą i rodzinną atmosferę spotkania oraz kameralny i przytulny klimat, sprzyjający otwartym rozmowom o potrzebach środowiska.
***
Amoena to wyspecjalizowana marka, lider na światowym rynku protez piersi. Szeroka oferta sprzedażowa obejmuje duży wybór protez, nakładek, biustonoszy, kostiumów kąpielowych, bielizny nocnej i sportowej oraz specjalistycznych akcesoriów. Amoena to globalna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, nieustannie ciesząca się zaufaniem klientek na całym świecie. Od 1993 roku obecna również na rynku polskim.
www.amoena.pl