28 września w Częstochowie odbyła się kolejna odsłona ogólnopolskiego cyklu „Kobiece Wieczory”. Partnerem wydarzenia jest specjalistyczna marka Amoena, a celem spotkania jest integracja lokalnego środowiska Amazonek z wyspecjalizowanym personelem medycznym i terapeutycznym.
Spotkanie zorganizowano w sklepie Salonik Amazonka, który Pani Aleksandra Giero założyła 18 lat temu z potrzeby serca. Właścicielka, która sama przeszła przez proces leczenia raka piersi marzyła o przytulnym miejscu, gdzie kobieta po operacji znajdzie nie tylko fachową pomoc w doborze protezy, bielizny i akcesoriów, ale przede wszystkim spotka się ze zrozumieniem i wsparciem.
Zorganizowany wieczór cieszył się sporym zainteresowaniem, a wśród licznie zgromadzonych Pań wymienić należy m.in. członkinie klubu częstochowskich Amazonek wraz z prezes stowarzyszenia, Panią Elżbietą Markowską oraz stale współpracujące z lokalnym środowiskiem: doktor Małgorzatę Bigosz-Kubicę, specjalistę chirurga oraz Patrycję Patyk, psychologa-terapeutę.
Cieszę się ze spotkania z pacjentkami w innych okolicznościach niż szpitalne sale – mówi doktor Małgorzata Bigosz-Kubica. Wydarzenie przebiegło we wspaniałej atmosferze, a sama inicjatywa stanowiła doskonałą okazję do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielkami różnych środowisk – dodaje specjalista chirurg.
Dorota Dominiczak, która reprezentowała firmę Amoena, opowiedziała
o trendach w modzie bieliźniarskiej na nadchodzący sezon, a scenografię wydarzenia uświetniła wystawa obrazów autorstwa Alicji Bykowskiej, Amazonki działającej od roku
w sekcji plastycznej częstochowskiego stowarzyszenia.
Organizatorzy zadbali o upominki dla gości i wykwintny poczęstunek, a dodatkową atrakcję koktajlowego wieczoru stanowił konkurs dla uczestniczek wydarzenia, w wyniku którego Panie obdarowane zostały przez organizatora atrakcyjnymi nagrodami. Zaproszeni
zgodnie potwierdzili ciepłą i rodzinną atmosferę spotkania oraz kameralny i przytulny klimat sprzyjający otwartym rozmowom o potrzebach środowiska.
***
Amoena to wyspecjalizowana marka, lider na światowym rynku protez piersi. Szeroka oferta sprzedażowa obejmuje duży wybór protez, nakładek, biustonoszy, kostiumów kąpielowych, bielizny nocnej i sportowej oraz specjalistycznych akcesoriów. Amoena to globalna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, nieustannie ciesząca się zaufaniem klientek na całym świecie. Od 1993 roku obecna również na rynku polskim.
www.amoena.pl