13 października w salonie brafittingowym Chabur w Środzie Wielkopolskiej odbyło się kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskiego cyklu „Kobiece Wieczory”. Współorganizatorem wydarzenia integrującego lokalne środowiska Amazonek
z personelem medycznym i terapeutycznym jest specjalistyczna marka Amoena.
Zgromadzone Panie mogły wymienić się doświadczeniami dotyczącymi jakości życia w trakcie i po terapii antynowotworowej, a także osobistymi historiami osadzonymi w tematyce spotkania.
Moja przygoda z bielizną to poniekąd rodzinna tradycja, ponieważ moja mama otworzyła wyspecjalizowany sklep ponad 20 lat temu – opowiada o historii salonu właścicielka, Anna Rubach-Hamela. Zajmujemy się profesjonalnym brafittingiem, bierzemy również czynny udział we wszelkich kampaniach społecznych promujących zdrowie, a także prawdziwe kobiece piękno. Moja Babcia Bożena, w tej chwili 92-letnia kobieta, jest Amazonką. Bardzo chciała nosić piękną bieliznę i prosiła mnie, abym coś takiego znalazła. I tak nawiązała się współpraca z marką Amoena, także w zakresie protez i kompleksowej kooperacji z NFZ – dodaje organizatorka spotkania.
Wśród przygotowanych przez organizatorów atrakcji wymienić należy m.in.: 25% rabatu
na ofertę produktową sklepu, bezpłatny manicure w wykonaniu Pań z Salonu Piękna, porady dietetyka i ręcznie wykonaną biżuterię z butiku Rubin. Odwiedzający mogli skosztować wykonanych ręcznie słodkości, będących dziełem firmy Zakręcona Babeczka. Gościem specjalnym była Barbara Kubiak, przewodnicząca Średzkiego Stowarzyszenia Amazonek, która poprowadziła instruktaż badania na przyniesionych fantomach piersi. Wszystkie zainteresowane Panie mogły nauczyć się prawidłowego samobadania, co jest bardzo ważne w kontekście wczesnego wykrywania zmian nowotworowych i niezwłocznego podjęcia dedykowanej kuracji.
Inicjatywa stanowiła wspaniałą okazję do integracji środowiska i wymiany opinii oraz doświadczeń, a wszyscy zgromadzeni podkreślali atmosferę pełną ciepła i wzajemnego zaufania, która sprzyjała szczerym rozmowom.

***
Amoena to wyspecjalizowana marka, lider na światowym rynku protez piersi. Szeroka oferta sprzedażowa obejmuje duży wybór protez, nakładek, biustonoszy, kostiumów kąpielowych, bielizny nocnej i sportowej oraz specjalistycznych akcesoriów. Amoena to globalna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, nieustannie ciesząca się zaufaniem klientek na całym świecie. Od 1993 roku obecna również na rynku polskim.
www.amoena.pl