Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę mogą liczyć najlepsi w różnych dziedzinach: od przemysłu, przez usługi, medycynę i ochronę zdrowia, aż po osiągnięcia w sferze kultury. W tym roku nagrodę w kategorii Klinik Medycyny Estetycznej otrzymała Drzazga Clinic, której twórcą jest Beata Drzazga.

Jest mi niezmiernie miło, że moje najmłodsze biznesowe dziecko, czyli Drzazga Clinic, otrzymało statuetkę Klinika VIP-a. Nasze główne motto, którym się kierujemy jest takie, że „Piękno jest ponadczasowe, a my pomagamy je zauważyć”. Czuję dumę, że dzięki mojemu zespołowi, gdyż na co dzień to oni stają na wysokości zadania, by odpowiednio zadbać o każdego pacjenta, udało nam się stworzyć takie miejsce jak Drzazga Clinic i pomagać klientom zniwelować niektóre mankamenty w wyglądzie, które często są powodem wielu ich kompleksów oraz uzewnętrznić skrywane dotychczas piękno – mówi Beata Drzazga, twórca Drzazga Clinic.

Kobiety i mężczyźni coraz odważniej dążą do osiągnięcia sukcesu zawodowego, zakładają i rozwijają firmy na skalę międzynarodową, obejmują coraz wyższe stanowiska czy angażują się w prospołeczne inicjatywy. Dlatego docenienie firmy czy działań poprzez otrzymanie nagrody jest niezwykle budujące i wartościujące. Beata Drzazga jest wielokrotną laureatką nagród branżowych otrzymywanych za działalność swoich firm oraz za aktywność społeczną. Tylko w 2020 roku otrzymała statuetki: „Serce za serce w walce z koronawirusem”, „Lider z powołania – Why Story”, „Solidna Firma” za 2019 rok, „Firma z sercem UNICEF”, a w piątek do grona statuetek dołączyła „Klinika VIP-a”. Łącznie statuetek ma już ponad 170.

Każda nagroda, czy certyfikat, które otrzymuję za działalność moich firm, ale również i przede wszystkim, za aktywność społeczną ogromnie mnie cieszą i pokazują, że to, co robię ma sens. Swoim pacjentom, którymi opiekujemy się w BetaMed S.A. oddaję całe swoje serce i staram się by czuli się jak u siebie w domu. To samo w Drzazga Clinic. Dlatego cieszę się i dziękuję za wsparcie, które otrzymuję od bliskich, współpracowników i osób, które we mnie uwierzyły – dodaje Drzazga.

 

Drzazga Clinic – Klinika Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Chorzowie oferująca innowacyjne zabiegi dla ciała i twarzy. Oferuje usługi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym światowym poziomie. Wysoce wykwalifikowany personel korzystający z innowacyjnego i unikalnego sprzętu zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług oraz miłą atmosferę podczas zabiegu. Zespół Drzazga Clinic tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów, stale poszerzająca swoją wiedzę. Niezbędne certyfikaty i doświadczenie to tylko niektóre zalety personelu Drzazga Clinic.