Klasycznej formie zlewozmywaka projektanci Villeroy & Boch nadali nowoczesny charakter. Tak powstała Architectura – kolekcja ceramicznych zlewozmywaków, którą wyróżniają przestronne, duże komory i funkcjonalne ociekacze. To propozycja dla osób, którym zależy na praktycznych rozwiązaniach, ale nie chcą rezygnować z nowoczesnego designu. Bo zlewozmywak jest przecież elementem, który współtworzy estetykę kuchennej zabudowy. A harmonijne linie kolekcji Architectura dopasują się do indywidualnych potrzeb każdej nowoczesnej kuchni.

Zlewozmywaki Architectura od Villeroy & Boch dostępne są w dwóch rozmiarach, które pasują do szafek o szerokości 50 i 60 cm. Ponadto komora może znajdować się po prawej lub po lewej stronie – dzięki temu to też idealne rozwiązanie dla osób leworęcznych. Architectura oferuje również bogactwo kolorów – można wybrać swój ulubiony spośród 11 odcieni ceramiki. Od bieli, beży, szarości aż po grafit i czerń. Każdy ze zlewozmywaków pokryty jest innowacyjnym szkliwem CeramicPlus. Dzięki niemu powierzchnia zlewozmywaka jest idealnie gładka i pozbawiona porów – kropelki wody łączą się w duże krople i cienkimi strumieniami spływają po ściankach. Przeprowadzone testy dowiodły, że CeramicPlus znacznie zwiększa odporność na zabrudzenia i ścieranie, dzięki czemu nawet po latach użytkowania zlewozmywak wygląda jak nowy.

Kuchenne akcesoria – służą pomocą

Wraz z nowymi zlewozmywakami Architectura z pomocą przychodzą również dopasowane do nich akcesoria kuchenne. Już nie trzeba się martwić, gdzie postawić gorący garnek, na czym pokroić warzywa i jak opłukać liście sałaty. Villeroy & Boch do swojej oferty wprowadził rollmatę ze stali nierdzewnej, która może służyć jako podstawka pod gorące garnki lub suszarka do naczyń, a po zwinięciu będzie zajmowała niewiele miejsca; deskę do krojenia wykonaną z litego drewna, dopasowaną do komory i ociekacza, która powiększy powierzchnię roboczą blatu; a także koszyk ze stali nierdzewnej dostosowany do rozmiarów komory zlewozmywaka, który pomoże w myciu warzyw i owoców.