Faceci przywiązują coraz większą wagę do tego w jaki sposób żyją. Coraz większa grupa z nich myśli o tym co je, jak trenuje, jak się ubiera. Wzrasta świadomość i zaangażowanie w to, aby nasze życie było jak najlepszej jakości, ale także, aby nie żyć egoistycznie. Na popularności zyskuje bycie eko i vege, odpowiedzialność za planetę, zrównoważone życie w domu, slow life i zero waste. Mężczyźni wybierają więc rzeczy coraz lepszej jakości, które rzadziej trzeba wymieniać na nowe. Dotyczy to zwłaszcza odzieży, w tym również bielizny. Niemniej jednak grupą, która nadal przywiązuje największą wagę do jakości bielizny są sportowcy. A przecież dobrych majtek potrzebuje każdy facet. Marka SAXX sprawdziła dlaczego.

 

Wygoda i wygląd dotyczą każdego

Wśród facetów żyjących aktywnie, uprawiających sport hobbystycznie, temat wyboru dobrej bielizny jest coraz bardziej popularny i staje się niemal powszechny. Sportowcy wiedzą jak ważna podczas treningów jest dobra bielizna. Nieco inaczej kwestia ta wygląda wśród mężczyzn, którzy niekoniecznie mają związek ze sportem. A szkoda, bo przecież wygoda i wygląd dotyczą każdego. Każdy facet czuje się lepiej kiedy wygląda dobrze. Nie wierzymy, że w dobie, kiedy media lansują wizerunek zadbanego fit faceta, świadomy mężczyzna powie, że czuje się atrakcyjny ze źle ostrzyżonymi włosami czy w brzydkich „gaciach”. Wielu panów tłumaczy się, że nie zwraca uwagi na ubranie bo np. przebiera się w pracy w nazwijmy to „strój roboczy”. Kitel lekarski, mundur strażaka czy policjanta, toga sędziego czy ubranie pracownika budowy, nieważne. Każdy zasługuje na ładną bieliznę, która sprawi, że facet poczuje się po prostu męski i atrakcyjny. Nie bez znaczenia pozostaje też wygoda. Bo czy dobre bokserki mają znaczenie tylko kiedy jesteśmy sportowcami? Absolutnie nie! Warto więc by na sali sądowej, wykładowej czy operacyjnej, bądź też kiedy godzinami prowadzimy służbowe auto czy pracujemy na budowie, postawić na wygodną bieliznę. A to niestety nadal temat, na który wielu facetów nie zwraca uwagi. Stawiają na ulubione kolory i sprawdzone fasony , a następnie po całym dniu w pracy, marzą tylko o chwili, by wrócić do domu i… je zdjąć i poczuć się komfortowo.

 

Bokserki stworzone na nowo

Dla wszystkich facetów, którzy marzą o komforcie przez cały dzień, stworzone zostały Saxxy. Te wymyślone na nowo bokserki robią już furorę wśród sportowców, stanowiąc światowy hit. Czas aby uświadomić facetom, że na komfort zasługują nie tylko sportowcy, że każdy z nich może czuć się dobrze, wygodnie i bezpiecznie w swoich bokserkach. Saxxy uszyte są z nowoczesnych tkanin, szybko chłoną wilgoć, ale także ją odprowadzają, a wykończenie antybakteryjne pozwala cieszyć się świeżością nawet po całym, kilkunastogodzinnym dniu pracy. Bokserki, dzięki odwróconym szwom, nie wrzynają się w skórę a dzięki nierolującej się gumie, trzymają się  na swoim miejscu. Kluczowym elementem Saxxów jest BallPark Pouch, specjalny hamak, w którym męskie narządy leżą swobodnie, oddzielone od ud, co zapobiega obtarciom, obtłuczeniom, uszkodzeniom czy przegrzaniu. A przecież wszystkie te niebezpieczeństwa dotyczą każdego faceta, który robi coś więcej niż tylko leżenie na kanapie. Dlatego warto, aby mężczyzna, wybierając kolejną parę bielizny pomyślał w końcu o swoim komforcie.