Od ponad 20 lat wspiera najlepszych projektantów w realizacji ich artystycznych wizji, interpretując indywidualny styl i wartości w formie spektakularnych wydarzeń, które zawsze kończą się sukcesem. Kasia Sokołowska jest kobietą pewną siebie, pełną pasji do swojej pracy i świadomą swojej kobiecości, dzięki czemu idealnie reprezentuje wszystko, w co wierzy Intimissimi.

Włoska marka składa hołd zmysłowości, wyznając zasadę, że styl kobiety jest odzwierciedleniem jej unikalnej osobowości i sposobu życia. W nowej światowej kampanii Intimissimi mieliśmy okazję podziwiać 4 inspirujące postacie. Irina Shayk, Dakota Johnson, Ella Mills oraz Ana Ivanovic na zdjęciach autorstwa Mario Testino w nowatorski sposób udowadniają, że prawdziwe piękno pochodzi z kobiecej siły i charakteru. Ten sam punkt widzenia podziela Kasia Sokołowska, pisząc w poście: „Nowa kampania #insideandout jest bliska moim kobiecym wartościom”.

Już wkrótce Intimissimi zdradzi więcej szczegółów związanych ze współpracą z Kasią Sokołowską. Na pewno możemy spodziewać się niezwykłych projektów, z czego pierwszy już na początku października! Oczy wszystkich skierują się wtedy na Arena di Verona, gdzie zadzieje się magia spektaklu „A Legend of Beauty”, nowej edycji Intimissimi on Ice.