Karolina Gilon to osoba, która realizuje się na wielu polach – od profesjonalnego dziennikarstwa po muzykę, modę oraz sport. Choć żyje w ciągłym biegu, zawsze ma czas (i pomysł) na perfekcyjne selfie! Nic dziwnego, że Karolina okazała się naturalnym wyborem na polską ambasadorkę Tezenis; oficjalnym początkiem współpracy był event #gilonXtezenis.

Przygotowania do wydarzenia zaczęły się znacznie wcześniej, a wszystko za sprawą zaproszenia w postaci mapy z zaznaczonymi celami podróży. Tego dnia w centrum uwagi znalazło się 5 kosmopolitycznych modeli biustonoszy z kolekcji basic, inspirowanych takimi miastami jak Paryż, Wiedeń, Portofino, Miami oraz Los Angeles. Każda metropolia i stworzony na jej cześć biustonosz mają swój niepowtarzalny charakter i wpisują się w wizję świata Tezenis. Specjalnie na tę okazję przestrzeń sklepu została podzielona na 5 kolorowo zaaranżowanych stref, dzięki którym zaproszeni goście mogli na własne oczy podziwiać wybrane looki Tezenis stworzone z myślą o tętniących życiem destynacjach.

To dopiero początek przygody Karoliny Gilon i Tezenis, wkrótce kolejne odsłony współpracy. Zapowiada się niezapomniana podróż!

#gilonXtezenis