Utwór „Jellyfish” pochodzi z płyty „Album” wydanej w 2017 roku przez wytwórnię Otake Records. Jest to pełnometrażowy debiut Bejnara, producenta muzyki elektronicznej. Artysta zaprosił do współpracy nad płytą, m.in. Krystynę Czubównę i Angelikę Nartowską. Cały album utrzymany jest w pogodnym, elektronicznym stylu. Utwór „Jellyfish” powstawał z gościnnym udziałem Baascha – polskiego producenta, wokalisty i kompozytora tworzącego muzykę alternatywną.

Współpraca domu produkcyjnego F25 z Bejnarem rozpoczęła się latem 2016 roku. Właśnie wtedy, wspólnie z Karolem Mochem przedstawili pomysł na teledysk zainspirowany jednym ze snów Piotra.

Wideoklip realizowany był za pomocą współczesnych technik, wykorzystywanych przy produkcjach filmowych. Teledysk, jak i sama przedstawiona w nim historia, utrzymane są w bajkowej, odrealnionej stylistyce.

Skomplikowane zdjęcia trwające 5 dni, w 5 różnych lokacjach, a także ograniczona dostępność ekipy spowodowały, że proces powstawania teledysku trwał 2 lata. Piotr już wcześniej robił podejścia do nakręcenia teledysku, jednak były to nieudane próby, które przyprowadziły go do nas. Mimo wielu przeciwności losu, stworzyliśmy obraz, który idealnie oddaje charakter utworu. Jesteśmy dumni, że udało nam się pokonać wszystkie trudności i dziś możemy zaprosić na premierę tej bajkowej opowieści – komentuje Kasia Radziszewskaja, Production Coordinator F25.

To kolejna produkcja wpisująca się w nasz cykl Creative Stories. Wspieramy młodych twórców,  współfinansując ciekawe projekty – podsumowuje Marcin Dworucha, Managing Director F25.

Po stronie domu produkcyjnego F25 za produkcję odpowiadają Marcin Dworucha, Katarzyna Radziszewskaja i Ola Gęca. Autorem zdjęć do „Jellyfish” jest Robert Gajzler. Premiera teledysku odbyła się o godzinie 19.30 w Galerii 18A przy ul. Brackiej 20B.

 

 

 

Teledysk do piosenki „Jellyfish” dostępny jest na oficjalnym profilu vimeo F25 pod linkiem https://vimeo.com/300507436

 

F25 to dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji różnego rodzaju contentu filmowego. F25 realizuje różne projekty z zakresu produkcji filmowej: spoty reklamowe do różnych mediów, seriale internetowe, reportaże, mini-dokumenty, projekty interaktywne i VR i wszystko to, co wciąga konsumenta w interakcję. F25 dba o cały proces produkcji filmowej: od pomysłu do finalnej realizacji i dystrybucji w różnych mediach.