Oversizowa, dzianinowa sukienka w połączeniu z płaszczem z lekko zarysowaną talią, w męskiej formie, półbutami i niestandardowymi dodatkami sprawi, że Twój look będzie modny i bardzo wygodny. Idealnie sprawdzi się w pracy, szkole czy na spotkaniu ze znajomymi.

Szarości, czerń i bordo to nasz ulubiony miks kolorów, ale w tym sezonie łączymy również różne tkaniny: dzianinę z wełną, futrem i eco skórą. Nie trzeba więc obwieszać się wszystkim co nam wpadnie w oko, żeby wyglądać inaczej. Rozsądny, przemyślany i przede wszystkim wygodny zestaw będzie najlepszym wyborem.  Dodatkowo zestawienie dzianinowej sukienka z długimi kozakami jest hitem tego sezonu.

Dla osób, które lubią mocne kolory proponujemy płaszcz w mocnym, czerwonym kolorze, w formie przypominającej szlafrok, który tej jesieni podbił serca wielu Pań. Natomiast miejski, klasyczny, ale też sportowy szyk przejawia się w łączeniu eleganckich części garderoby ze sportowymi, dlatego świetnym rozwiązaniem będzie „mała czarna” i plecak. Dowolność łączenia styli i elementów odzieży jest nieograniczona, dlatego nie bój się zaryzykować. Więcej na www.laredoute.pl