Plamy pojawiające się na cerze, zakłócające jej jednolity odcień mają różne przyczyny i to w zależności od nich należy dostosować metodę ich eliminacji. Jesienny czas to odpowiednia pora, aby rozpocząć kurację, która pomoże pozbyć się uciążliwych przebarwień oraz przywróci odpowiedni poziom nawilżenia.

Natura kluczem do odżywionej skóry

Priorytetem dla firmy APIS w opracowaniu zestawu DISCOLOURATION-STOP było połączenie takich składników, które przywrócą równomierną karnację oraz będą bezpieczne w stosowaniu. W związku z tym produkty wchodzące w skład linii bogate są w naturalne ekstrakty oraz nie zawierają parafiny, silikonów, barwników i konserwantów.

Badania wykazały, że najlepsze wchłanianie przez skórę substancji odżywczych odbywa się nocą. Dlatego, laboratorium Apis opracowało unikalny kremem na noc, który redukuje widoczność plam pigmentacyjnych. Jego formuła z opatentowanym kompleksem Melovoid oraz Darkout wzbogacona jest m.in. o ekstrakt z grejpfruta i ogórka, olej kokosowy, algi, kwas hialuronowy oraz d-panthenol. Jego aksamitna i lekka konsystencja nie pozostawia na twarzy lepkiej, tłustej warstwy.

Właściwe zestawienie naturalnych składników zapewnia cerze odżywienie oraz sprawia, że jest dogłębnie nawilżona oraz napięta. Działanie kremu wspierają pozostałe kosmetyki z gamy DISCOLOURATION-STOP – koncentrat, serum oraz dwa rodzaje masek.

 

Promienny i równomierny odcień skóry dzięki naturze!