Spacerowanie, bieganie, jazda na rowerze… Ubierz się ciepło i wygodnie, wrzuć zdrowe przekąski HELIO do kieszonki i ruszaj po zdrowie! Czas na jesienną rozgrzewkę z BAKALIOWE KIESZONKOWE! Gotowi na sportową rundę? No to zaczynamy 😉

Zimno? Ciemno? I co z tego! Wybierz się z HELIO na jesienny spacer i odetchnij świeżym powietrzem! Potrzebujesz motywacji? Koniecznie zabierz ze sobą do kieszonki nowe, zdrowe fit & style przekąski HELIO! BAKALIOWE KIESZONKOWE sprawdzą się w każdej sytuacji i przy każdej pogodzie – dodadzą nam energii, zmotywują do działania i poprawią humor nawet w najbardziej pochmurny dzień. By z uśmiechem przemierzać piesze wędrówki, zabierz ze sobą uwielbiane miksy bakalii kieszonkowych HELIO – np. Mieszankę Studencką i rodzynki oblane pyszną czekoladą deserową, czyli Czekoladową Studencką. A gdy już zaświeci słońce 😉 warto podziwiać piękną, złotą polską jesień najlepiej w biegu – taki trening ma liczne zalety, tak jak BAKALIOWE KIESZONKOWE, które zadbają o Twoje zdrowie. Bieganie o tej porze roku sprawi, że poczujesz się lepiej, wzmocnisz odporność na zimę i zadbasz o dobre samopoczucie, a mając zawsze przy sobie w kieszeni pożywne przekąski HELIO szybko dostarczysz organizmowi ważnych składników odżywczych. Zdrowe BAKALIOWE KIESZONKOWE, m.in. LASKOWE i ORZESZKI ZIEMNE solone prosto z pieca są źródłem potasu odpowiadającego za prawidłowe funkcjonowanie mięśni, a także zawierają żelazo, które przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znurzenia. Dlatego, gdy już poczujesz przypływ pozytywnej energii, wskakuj na rower i wrzuć na luz z BAKALIOWE KIESZONKOWE! Bo jesień to idealna pora na sport, zwłaszcza gdy masz przy sobie w kieszonce fit & style przekąski HELIO, które dostarczą Ci przyjemności w każdej sytuacji, niezależnie od pogody! BAKALIOWE KIESZONKOWE będą też idealnym dopełnieniem Twoich sportowych stylizacji, dzięki modnym i wygodnym opakowaniom o kieszonkowym kroju, zapewniając Ci totalną swobodę podczas każdej aktywności.

Zimno? Wietrznie? Koniec wymówek! Ubierz się ciepło, wrzuć do kieszonki BAKALIOWE KIESZONKOWE i ruszaj po zdrowie na przekór wiatrowi i niepogodzie, bo najwyższy czas na jesienną rozgrzewkę z HELIO!