Masz dosyć gotowania ? Nie masz pomysłu co zrobić na śniadanie, obiad czy kolację ?

Skorzystaj z diety pudełkowej Bocian Box

 

W naszej ofercie znajduje się aż 5 rodzajów diety pudełkowej o różnej kaloryczności.

STANDARD

WEGE

WEGAN

SPORT

SPORT WEGE

Zestawy zawierają 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagające podniebienia. Bocian Box to  catering dietetyczny, który od wielu lat dba o zdrowie i smak, dostarczając tysiące zestawów każdego dnia wprost pod drzwi klientów.

 

Szczególną uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy diety. Wybieramy tylko sprawdzone produkty. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Dokładamy wszelkich starań, by nasze diety pudełkowe były smaczne i pozytywnie zaskakiwały wszystkie podniebienia.

Nad naszym menu czuwa doświadczony zespół, dlatego każdego dnia w zestawach znajdziesz potrawy inspirowane kuchnią z różnych stron świata.

 

Catering dietetyczny Bocian Box nie tylko zdrowie i smak. To także olbrzymia wygoda w zamawianiu i oszczędność – przede wszystkim czasu. Podczas gdy my zajmiemy się przygotowaniem zestawu 5 posiłków, który dostarczymy pod Twoje drzwi, Ty poświęcisz swój czas na przyjemności lub obowiązki, na które nie miałbyś czasu gotując samemu

 

Catering dietetyczny Bocian Box obsługuje już ponad 100 miejscowości w całej Polsce. Jesteśmy w największych miastach Polski i ich okolicach.  Dostarczamy posiłki na terenie  Poznania, Warszawy, Wrocławia,  Gdańska , Gdyni, Krakowa, Szczecina, Olsztyna, Radomia, Kielc, Białegostoku,Lublina i wielu, wielu innych, okolicznych miejscowości.

 

Z kodem BOX5 rabat 5 % na naszą dietę do 20 października 2021.