Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przysłanie pracy konkursowej, będącej odpowiedzią na pytanie: JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY STYL WNĘTRZARSKI? do 5 sierpnia 2017 r., do godziny 23:59. Organizator nie narzuca żadnej techniki. Sposób wykonania pracy konkursowej jest dowolny – może to być tekst, grafika, fotografia czy np. moodboard. Ma ona bazować na asortymencie Galerii Wnętrz Home Concept (www.homeconcept.com.pl) lub być nim inspirowana. Organizatorzy liczą na kreatywność uczestników konkursu i ją będą oceniali. Konkurs trwa od 26 lipca do 5 sierpnia 2017 r. Pracę konkursową należy przesłać na adres mailowy: kontakt@abdevelopment.pl. Organizator wyłoni zwycięzcę w ciągu siedmiu dni roboczych od momentu zakończenia konkursu i ogłosi jego nazwisko na profilu Home Concept w Serwisie Facebook https://www.facebook.com/wnetrzazpomyslem/. Osoba, której praca zostanie nagrodzona, otrzyma także informację o wygranej drogą mailową.

 

Nagrodą w konkursie jest zestaw wyjątkowych designerskich kubków – Modern, Kristal, Relax i Stella zaprojektowanych przez studio projektowe Kabo&Pydo. Kubek Modern inspirowany jest geometrycznymi bryłami nowoczesnych budynków. Relax towarzyszyć ma nam w chwilach odpoczynku. Stopka o symbolicznym spodzie zegara przypomina, że właśnie nadszedł czas na herbatę lub kawę. Stella to po łacińsku gwiazda i to ona była natchnieniem przy tworzeniu kubka o tej nazwie. Natomiast Crystal inspirowany jest kształtami szlachetnych kryształów. Dolna część kubka przywodzi na myśl szlify jubilerskie.

 

 

Home Concept to jedne z najnowocześniejszych galerii wnętrz w Polsce. Na wspólnej przestrzeni zgromadzone są showroomy i salony firm oferujących produkty do salonów, sypialni, kuchni i łazienek oraz materiały wykończeniowe. To także kreatywne miejsce, w którym można znaleźć wnętrzarskie inspiracje, poznać najnowsze trendy, stać się częścią społeczności skupiającej się wokół projektowania i designu oraz wymieniać się doświadczeniami. Organizowane są tu spotkania z najlepszymi  specjalistami w branży, szkolenia i prezentacje nowatorskich rozwiązań oferowanych przez światowe marki. Ponieważ atutem tego miejsca jest kompleksowość obsługi, klienci mogą także liczyć na pełen wachlarz usług od projektowania i doradztwa, poprzez transport i montaż po zakupy na raty. Galerie Wnętrz Home Concept (www.homeconcept.pl) mieszczą się w Warszawie i Katowicach.