Wszyscy korzystają z dobrodziejstw lata i starają się jak najlepiej spędzić ten długo wyczekiwany czas. Okazuje się jednak, że pomimo wspaniałych okoliczności, w jakich z pewnością znajdują się tegoroczni wczasowicze, nikt z nich nie bawi się tak  dobrze jak uczestnicy letnich obozów biura podróży Almatur.

 

Ruszyły już pierwsze wyjazdy z Almaturem. Jak wiemy z rozmów z uczestnikami oraz opiekunami, przebiegają one w fantastycznej atmosferze. Podczas wyjazdów obozowicze rozwijają swoje pasje lub zdobywają zupełnie nowe umiejętności w towarzystwie rówieśników. Nad ich bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana kadra zapewniająca im również liczne kreatywne aktywności. Dodatkowo obozy te odbywają się w pięknych i niepowtarzalnych miejscach oraz w ośrodkach o różnorodnej infrastrukturze, z której mogą  aktywnie korzystać wszyscy uczestnicy.

 

Repertuar obozów Almatur jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od obozów sportowych skupiających się na piłce nożnej, siatkówce czy sportach wodnych przez obozy taneczne i aktorskie po wyjazdy survivalowo-przygodowe czy nawet youtuberskie. – mówi Grzegorz Marchewka z biura podróży Almatur. Pomimo ich olbrzymiego zróżnicowania tematycznego łączy je wszystkie jedna bardzo ważna cecha: ich uczestnicy wyśmienicie się na nich bawią, co potwierdzają pierwsze w tym sezonie relacje.

 

Uczestnicy chwalą przede wszystkim panującą tam atmosferę oraz zróżnicowany program zajęć – praktycznie każdego dnia robią coś zupełnie nowego. Na obozie youtuberskim na przykład oprócz zajęć typowo praktycznych (jak planowanie i nagrywanie pierwszych filmików) dla przyszłych youtuberów, prowadzone są również aktywności czysto rekreacyjne, takie jak kajaki, rowery wodne, wizyta w parku wodnym lub linowym czy kino. Jest to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i umocnienie tych, które rozpoczęły się podczas warsztatów tematycznych. – dodaje Grzegorz Marchewka z biura Almatur, lidera turystyki dla dzieci i młodzieży w Polsce.

 

Pierwsze obozy już trwają, a niektóre osoby wprost mówią, że przeżywają najlepsze wakacje swojego życia. Nie znaczy to jednak, że na obóz jest już za późno. Wakacje tak naprawdę dopiero niedawno się zaczęły, ale wszyscy dobrze wiedzą, jak szybko one mijają, dlatego nie ma co dłużej czekać. Czas spakować torbę i wybrać się na niezapomniane wakacje na jednym z obozów tematycznych biura podróży Almatur.