Rozmawiajmy

Bardzo często przyczyną stresu jest kumulacja negatywnych myśli i emocji. Lęk i niepewność z biegiem czasu stają się przytłaczające i sprawiają, że nie jesteśmy w stanie podejmować racjonalnych  decyzji. Rozmowa z najbliższymi nie tylko pozwoli nam rozładować napięcie, ale też ułatwi znalezienie nowych rozwiązań, które pomogą nam odnaleźć się w trudnej sytuacji.

Odpoczywajmy

 

Sen i odpoczynek mogą wydawać się ostatnią rzeczą, której powinniśmy się oddać, kiedy jesteśmy przytłoczeni liczbą zadań, czy nadchodzącym ważnym spotkaniem. Jednak kiedy nasz umysł i ciało są w pełni wypoczęte dają nam więcej energii i motywacji do zmierzenia się z problemami. Warto pamiętać, że stan relaksu jest dokładnym przeciwieństwem wysoko natężonego stresu. Dbając o regularny odpoczynek sprawimy, że staniemy się odporni na wyzwania codzienności.

Sięgnijmy po naturalne wsparcie

Wprowadzenie ziół do naszej codziennej diety niewątpliwie przyniesie pozytywne rezultaty w walce ze stresem. Korzystanie z dobrodziejstw natury nie tylko pomoże nam ukoić nerwy, ale sprawi również, że będziemy lepiej wsłuchiwać się w potrzeby naszego ciała i umysłu.

Jednym z najefektywniejszych ziół w walce ze stresem jest melisa. Przeciwutleniacze i związki roślinne zawarte w jej ekstrakcie mają właściwości uspokajające, dzięki czemu pomogą ukoić nasze nerwy i zmniejszyć poziom stresu na co dzień.

Aby  w pełni skorzystać z prozdrowotnych właściwości melisy warto jest ją mieć pod ręką.

Polecamy dobroczynne Cukierki Melisowe z naturalnym ekstraktem melisy od znanej firmy Reutter. Ekstrakt melisy wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego ułatwiając zachowanie spokoju.

 

Trudne sytuacje są integralnym elementem naszego życia, przez co trudno nam ich uniknąć. Wprowadzając nowe nawyki możemy opanować naszą reakcję na stres i sprawić, że lepiej sobie z nimi poradzimy, ponieważ opanowany umysł jest kluczem do podejmowania racjonalnych i skutecznych decyzji.

 

Warto wspomnieć inne korzystne propozycje od marki Reutter, np.: Cukierki Szałwiowe, Cukierki Aloesowe, Cukierki Głogowe, Aroniowe, Czarny Bez i inne – wszystkie z naturalnymi wyciągami roślin, czyli z prawdziwymi ekstraktami. Reutter to pionier wielu cukierków ziołowych. To znana i lubiana marka, posiadająca wiele wyróżnień za swoją jakość. Czytajmy etykiety i starajmy się kupować to co dobre i sprawdzone. Zaufajmy dobrej marce!

 

Cukierki Melisowe firmy Reutter dostępne są w aptekach i zielarniach. Cena ok. 7,90 zł