Eteryczna Wiosna, delikatne Lato, energetyczna Jesień, a może pewna siebie Zima? Warto ustalić, który typ urody reprezentujesz, aby dopełnić stylizację i wyróżnić się z tłumu. Równie ważna jest odpowiednio dobrana biżuteria. Ozdoby, podkreślające kobiece piękno można odnaleźć w ofercie Ditty Zimmermann.

Delikatna Wiosna

Wiosna charakteryzuje się wyjątkowo eteryczną urodą. Ma włosy w odcieniach blondu lub jasnego brązu. Panie reprezentujące ten typ mogą pochwalić się porcelanową cerą w ciepłym odcieniu, co więcej, szybko się opalają na piękny, złocistobrązowy kolor. Wiosna może mieć oczy w różnych kolorach, ich cechą charakterystyczną jest obwódka wyraźnie oddzielająca tęczówkę od źrenicy. Najlepszym dodatkiem będzie biżuteria, która nie przesłoni dziewczęcego wdzięku Wiosny. Ditta Zimmermann proponuje delikatne ozdoby z cyrkoniami z kolekcji Konstelacje. Znajdziemy tu wiszące kolczyki, bransoletki na łańcuszkach oraz naszyjniki w wersji srebrnej i pozłacanej.

Kobiece Lato

Lato to typ urody szeroko reprezentowany przez Polki. Wyróżnia się jasną cerą w chłodnym, mlecznobiałym odcieniu. Włosy Lata są mysie – w kolorze popielatego blondu lub jasnego brązu. Panie o tym typie mają jasne oczy, najczęściej niebieskie, szare lub zielone. Idealnie sprawdzą się tu dodatki w chłodnej tonacji. Najlepiej z kobiecą urodą Lata współgra elegancka, srebrna biżuteria z perłami, którą można znaleźć w linii Donum.

Jesień – rudowłosa piękność

To chyba najbardziej charakterystyczny typ urody. Panią Jesień można poznać po rudych włosach, piegach i zielonych bądź piwnych oczach. Cera Jesieni może być zarówno oliwkowa, jak i w kolorze porcelany. Rudowłose piękności świetnie prezentuje się w biżuterii z dodatkiem kamieni. Idealną propozycją będą ozdoby z malachitem, z kolekcji Art Deco.

Wyrazista Zima

Ten typ urody występuje w dwóch odsłonach. Pierwsza to Królewna Śnieżka, charakteryzująca się jasną cerą. Zima w odsłonie południowej natomiast ma karnację w odcieniu oliwkowym. Cechą wyróżniającą ten typ są czarne lub ciemnobrązowe włosy oraz ciemna oprawa oczu. Tęczówki są w intensywnym kolorze – od niebieskiego po ciemnobrązowy. Wyrazista Zima może sobie pozwolić na ekstrawaganckie ozdoby o intrygujących kształtach. Dobrym wyborem będą szlachetne, zmysłowe akcesoria z kolekcji Geometric Design lub biżuteria z czarnym onyksem.

Więcej inspiracji na: https://dittazimmermann.com/