Pomocnych rad udziela Marek Bryczyński – stylista fryzur, charakteryzator i doradca wizerunkowy oraz ambasador wizerunkowy marki Keune.

Włosy kręcone i puszyste  wymagają od nas szczególnej pielęgnacji, ponieważ mają zwykle lekko rozchyloną łuskę i ze względu na ich strukturę często są suche, matowe, łamliwe oraz podatne na puszenie się.

Aby wyglądały zdrowo, były lśniące i sprężyste potrzebują przede wszystkim dwóch istotnych kwestii, czyli odżywienia i nawilżenia. Idealnym produktem dla nich są odżywki i maski intensywnie nawilżające, zwłaszcza te dedykowane konkretnie włosom kręconym. Oprócz tego bardzo dobrze sprawdzają się szampony przeznaczone do włosów po koloryzacji, ponieważ posiadają obniżony poziom pH, co domyka łuskę i sprawia ze włos jest gładszy.

 

Marek Bryczyński

https://www.instagram.com/marek.bryczynski_official/

Od przeszło 15 lat na warszawskim rynku artystycznym i komercyjnym. Na swoim koncie ma liczny udział przy sesjach zdjęciowych, teledyskach oraz filmach reklamowych. Wielokrotnie zapraszany przez Teatr Wielki i inne polskie teatry do współpracy przy tworzeniu charakteryzacji do takich spektakli jak „Hamlet”, „Alicja w Krainie Czarów” czy „Requiem”. Także na stałe z związany z polską kinematografią. Miał zaszczyt współpracować z takimi reżyserami jak Maciej Bochniak, Marek Koterski, Krzysztof Zanussi. Współtworzył wizerunek wielu postaci na dużym i małym ekranie do takich produkcji jak „Pitbull – Niebezpieczne Kobiety”, „Disco Polo” czy „To właśnie przyjaźń”. Przez kilka lat był wykładowcą w Międzynarodowym Studium Dziewulskich na wydziale charakteryzacji teatralno-filmowej. Licznie zapraszamy na warsztaty i wykłady do szkół o podobnym profilu.