Jadar w obiektywie – ruszył konkurs dla wykonawców

Piękne i profesjonalnie zaprojektowane wnętrze lub ogród jest chlubą nie tylko właściciela, lecz także wykonawcy. To właśnie z myślą o nich firma Jadar Sp. z o.o. postanowiła zorganizować konkurs pt.: „Najpiękniejsze aranżacje roku 2016 z Jadar” mający na celu wyłonienie najatrakcyjniejszych projektów zrealizowanych z wykorzystaniem produktów sygnowanych marką.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców będących wykonawcami usługi układania kostki brukowej i galanterii betonowej. By wziąć udział w konkursie należy sfotografować aranżację otoczenia zrealizowaną z wykorzystaniem produktów firmy Jadar i zgłosić ją na adres: konkurs@jadar.pl. Trzech laureatów konkursu zostanie wyłonionych przez Jury, które w ocenie prac konkursowych będzie kierowało się takimi kryteriami, jak: kreatywność, funkcjonalność zastosowanych rozwiązań i ogólną estetyką aranżacji. Nagrodami w konkursie są talony uprawniające do zakupów z 50 proc. zniżką. Prace konkursowe można zgłaszać do 31 grudnia br. 

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie  www.jadar.pl i w punktach sprzedaży Jadar.

Jadar Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej, dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home i Jadar Garden oraz elementów keramzytobetonowych do wznoszenia domów w systemie Sun Block.