Nagrody Stevie Awards są przyznawane firmom i ludziom biznesu z całego świata od ponad 16 lat. Stevie Awards to jeden z pierwszych i najbardziej prestiżowych światowych konkursów biznesowych. Ta prestiżowa statuetka ma być zwieńczeniem osiągnięć firm i przedsiębiorców na arenie międzynarodowej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już 10 sierpnia br., a statuetki Stevie zostaną wręczone zwycięzcom podczas Gali w Barcelonie 21 października 2017 roku.

Obecnie Nagrody Stevie przyznawane są w siedmiu programach: International Business Awards, Asia-Pacific Stevie Awards, German Stevie Awards, American Business Awards, Stevie Awards for Women in Business 2014, Stevie Awards for Sales & Customer Service oraz Stevie Awards for Great Employers. Każdego roku kapituła konkursu otrzymuje ponad 10,000 zgłoszeń konkursowych z ponad 60 krajów.

W konkursie International Business Awards Iwona Kubicz będzie oceniała prace w kategorii public relations. To już trzeci konkurs w ramach programu Stevie, w którym Iwona Kubicz zasiada w Jury. Prezes Procontent Communication została wcześniej nagrodzona statuetką Stevie For Women In Business, a jej agencja zdobyła kilka nagród Stevie przez ostatnie lata.

„To dla mnie ogromne wyróżnienie, że mogę oceniać pracę największych zespołów PR z całego świata, to także wielkie wyzwanie, by cały czas podążać za trendami w rozwoju naszej branży i godnie reprezentować nasz kraj oceniając projekty innych specjalistów PR. Branża public relations bardzo się zmienia pod wpływem nowych technologii: Big Data, Internetu rzeczy, a także coraz bardziej dostępnych i powszechnie wykorzystywanych narzędzi wideo, dlatego aby być dobrym sędzią w konkursie PR ważna jest znajomość tych zagadnień oraz doświadczenie w praktycznym ich zastosowaniu.

Z pewnością oceniając kampanie będę zwracała uwagę na ich innowacyjność. Drugim ważnym elementem, na który będę kładła nacisk to kreatywność pomysłów i dostarczanie angażującego contentu i ostatni element, o którym dziś coraz mniej się mówi w kontekście działań PR, ale jest on chyba fundamentem wszelkich działań wizerunkowych, a jest nim świetna i dopracowana strategia.” – mówi Iwona Kubicz, prezes Procontent Communication.

Tegoroczne statuetki zostaną wręczone zwycięzcom podczas gali finałowej . Więcej informacji na temat Stevie Awards można przeczytać na stronie: www.stevieawards.com

O Procontent Commmunication

Procontent Communication jest firmą doradczą w dziedzinie PR i komunikacji należącą do jednej z największych światowych sieci firm public relations Global Reach PR, która poprzez 35 oddziałów na pięciu kontynentach oferuje swoim klientom prowadzenie globalnych kampanii komunikacyjnych. Główna siedziba Sieci mieści się w Londynie.

Procontent specjalizuje się w realizacji projektów z wielu obszarów komunikacji korporacyjnej, do których należą audyty, opracowanie strategii komunikacji firmy, prowadzenie biura prasowego, szkolenia medialne, media relations, organizacja konferencji prasowych, a także opracowanie, programów B2B oraz działań, których celem jest dotarcie do kluczowych liderów opinii. Procontent oferuje także szeroki zakres usług w zakresie PR produktowego, E-PR oraz CSR.

Projekty prowadzone przez Procontent otrzymały wiele nagród m.in. Złoty Spinacz, Effie Award, Stevie Awards, Magelllan Awards, Spotlight Awards oraz tytuł Kampanii Społecznej Roku.

Więcej informacji o agencji na stronie www: http://procontent.pl/