Pochwała kobiecości – tak w jednym stwierdzeniu można zawrzeć esencję najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji od marki byCabo. Najwyższa jakość wykonania, najlepsze materiały i styl rodem ze słonecznej Italii gwarantują doskonały wygląd z nutką zmysłowej tajemniczości.

 

Nikt nie potrafi tak jak Włoszki wydobyć tego, co najlepsze z kobiecej natury. Wdzięk, elegancja i szyk to nie tylko rozwiązanie na specjalne okazje, ale recepta na każdy dzień. Spacer w parku, zakupy w supermarkecie, spotkanie w pracy, a może elegancka kolacja? Bez znaczenia! Codzienne wyjście z domu zasługuje na niecodzienną celebrację!

 

Nieważne gdzie się wybierasz, ważne jak wyglądasz i czy czujesz się w tym dobrze – takie motto wydaje się przyświecać nie tylko pięknym Włoszkom, ale i projektantce marki byCabo. Magnetyczna, niemal bajkowa sceneria sesji wizerunkowej doskonale oddaje klimat, w jakim utrzymana została najnowsza kolekcja. Zwiewne i eteryczne sukienki, kobiece tuniki, bluzki z odkrytymi ramionami, asymetryczne spódnice… A to wszystko wykonane z najlepszych tkanin i koronek, które dzięki swojej wysokiej jakości z pewnością nie pozostaną sezonową zachcianką.