W piątek 9 marca w hali Centrum Park Chojnice odbyła się doroczna gala Dokonań Roku 2017. Nominacje i nagrody były przyznawane w tym roku przez członków kapituły w kilku kategoriach. Był to sport, impreza, kultura, nauka i edukacja, inicjatywa społeczna, gospodarka, filantrop i osobowość.

 

W kategorii Inwestycje członkowie kapituły dostrzegli przedsięwzięcia zrealizowane przez firmę Drew-Trans II przyznając jej jednocześnie i nominację i nagrodę. – Ta nagroda jest dla nas takim symbolicznym podkreśleniem zakończenia prac związanych z rozbudową hali – mówi prezes Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz. – I jednocześnie motywacją do dalszej pracy. A pomysłów nam nie brakuje! – dodaje zaznaczając, że już wkrótce po raz kolejny firma zaskoczy swoich Klientów.

 

Organizatorem konkursu i gali jest Promocja Regionu Chojnickiego wraz z partnerami instytucjonalnymi i biznesowymi. W kapitule znaleźli się między innymi: Stanisław Skaja – starosta chojnicki, Arseniusz Finster – burmistrz Chojnic, Zbigniew Szczepański – wójt Gminy Chojnice, Marek Szczepański – wicestarosta chojnicki, Marek Jankowski, Tomasz Orzłowski – członkowie Zarządu Powiatu Chojnickiego, Maciej Polasik – prezes MKS Chojniczanka.

 

 

www.drewtrans.pl

facebook.com/DrewTransII