Tenda Beli SP3 to inteligetna wtyczka WiFi, która może włączać i wyłączać elektronikę z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Urządzenie współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google.

Zarządzanie przez aplikację
Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w domu, czy przebywasz na wakacjach, aplikacja Beli zapewnia pełny dostęp do sieci domowej i zarządzania podłączonymi do SP3 urządzeniami.

Ulepszone zarządzanie głosem
Tenda SP3 jest kompatybilna zarówno z Amazon Alexa, jak i Asystentem Google, dzięki czemu jej obsługa jest jeszcze prostsza.

Ochrona urządzeń
Funkcja timera pozwala wyłączyć urządzenie w ustalonym czasie, zmniejszając zagrożenie spowodowane długotrwałym działaniem lub przypadkowym pozostawieniem sprzętu podpiętym do prądu.

Czy jest ktoś domu?
Opuszczasz dom na dłuższy czas? Po prostu ustaw wtyczkę na tryb „Poza domem”, a ta losowo będzie aktywować i dezaktywować podłączone urządzenia oświetleniowe, dzięki czemu sprawia wrażenie, że ktoś jest w wewnątrz.

Zaoszczędzona energia = zaoszczędzone pieniądze
SP3 prócz kontroli urządzeń gospodarstwa domowego umożliwia skuteczne obniżenie zużycia energii, które przekłada się na długoterminowe oszczędności.