InfiniteBook Ci wszystko wybaczy
InfiniteBook jest notatnikiem o suchościeralnych niczym białe tablice stronach. Dzięki temu w oka mgnieniu możemy wymazać to, co wcześniej zostało błędnie zapisane – wystarczy delikatnie potrzeć chusteczką, ściereczką, bądź gumką. Nie musimy martwić się skreśleniami, zmazywaniem lub tym, że notatki będą wyglądać nieestetycznie. Do pisania służy cienkopis, przypominający ten, który wykorzystujemy w szkole przy pisaniu po białej tablicy. Dostępny jest on w zestawie z notesem. Tusz nie brudzi dłoni oraz się nie rozmazuje, a marker płynnie ślizga się po tablicowej kartce, więc notowanie nim to czysta przyjemność.
Często nosimy do szkoły kilka notatników, przez co tornister jest cięzki, a zapisanych jest w nich zaledwie kilka ważnych informacji. W InfiniteBook możemy poprawiać i wymazywać niepotrzebne notatki, tym samym zyskując miejsce na nowe. Dlatego też InfiniteBook nigdy się nie kończy i zawsze znajdzie się w nim kawałek tablicowej kartki na nasze idee, a plecy naszych dzieci odczują ulgę.
W trakcie pisania zwykłym długopisem zbyt dużo uwagi skupiamy na tym, by nasze pismo było czytelne, a tekst nie wymagał korekty. W InfiniteBook możemy nanosić poprawki w każdym momencie, jeżeli tylko nasza koncepcja ulegnie zmianie. Dzięki temu koncentrujemy się jedynie na pomyśle.

InfiniteBook na zawsze w zgodzie z ekomodą
InfiniteBook jest produktem w pełni ekologicznym. Nie marnujemy papieru, ponieważ jest to notes, który może posłużyć nam przez całe życie. Wystarczy wymazać niepotrzebne informacje – i zyskamy miejsce na nowe zapiski.
InfiniteBook był testowany w Portugalii, gdzie został przyjęty z entuzjazmem. W Polsce produkt jest dostępny dzięki dwóm młodym Portugalczykom, absolwentom Politechniki Wrocławskiej.
Notesy InfiniteBook dostępne są w różnych wariantach wielkości i kolorów – stąd każdy znajdzie notatnik idealnie dopasowany do swoich potrzeb.
InfiniteBook to innowacyjny, unikalny notatnik, który jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego ucznica, studenta i nie tylko! Bo kto z nas nie notuje swoich inspiracji? Z InfiniteBook otworzymy głowę na nowe idee i bez obaw damy się ponieść wyobraźni.