Kilkudniowe muzyczne festiwale, imprezy plenerowe, a może zbliżające się studenckie juwenalia? Wiosna i lato to czas niezapomnianych koncertów pod chmurką, gdzie oprócz zamieszania, alkoholu i głośnej muzyki jest też mnóstwo kieszonkowców. Jak się przed nimi uchronić?

Z biodrówką będzie Ci wygodniej

Wybierając się na koncert musisz pamiętać o tym, że będziesz klaskać, tańczyć, skakać i machać rękoma. Zrezygnuj więc z dużej torebki, którą zwykle nosisz w ciągu dnia, ponieważ będzie Ci zwyczajnie niewygodnie. Plecak też nie będzie najlepszym pomysłem, nie tylko zajmie Ci dużo miejsca, ale przebywając w tłumie możesz trącać nim osoby stojące wokół Ciebie. Oczywiście nikt z nas nie lubi mieć kieszeni wypchanych dokumentami czy drobnymi akcesoriami, dlatego jednym z najlepszych rozwiązań na podręczne drobiazgi będzie biodrówka np. marki Pacsafe. Jej ogromną zaletą jest fakt, że nasze ręce są zupełnie wolne. Nie ogranicza ruchu, dlatego spokojnie możesz z nią tańczyć i bawić się.

Biodrówka Twoim sejfem

Nie od dziś wiadomo, że kilkudniowe festiwale muzyczne są świetną okazją do zapomnienia o szarej rzeczywistości. Mnóstwo nowych ludzi, głośna muzyka i nocne szaleństwa pod sceną potrafią sprawić, że łatwo stracić czujność i zostać okradzionym. Jak zatem bawić się bez obaw o bezpieczeństwo swoich kosztowności? Warto mieć głowę na karku i wyposażyć się w biodrówkę marki Pacasfe, która jest „mobilnym sejfem”. Minimalistyczna, a jednocześnie bardzo praktyczna, pozwala schować w niej wszelkie najpotrzebniejsze rzeczy m.in. portfel, telefon, klucze czy dokumenty. Bezpiecznie spoczywa na naszych biodrach — cały czas mamy na nią oko, więc nikt nas nie okradnie. W przedniej części biodrówki umieszczono stalową siatkę, która uniemożliwia dostanie się do jej środka nawet po przecięciu materiału. Produkt ten oprócz technologii RFIDsafe chroniącej karty oraz dokumenty przed utratą tożsamości posiada również odporny na przecięcia pasek z zalaminowanymi stalowymi linkami uniemożliwiającymi ich rozcięcie. Bezpieczne oraz pomysłowe zabezpieczenie suwaków powodują, że trudno dobrać się do niej potencjalnym złodziejom. Ponadto biodrówka została wykonana ze specjalnego, wodoodpornego nylonu, dlatego nie musisz się martwić, gdy za oknem pada deszcz, a Ty akurat wybierasz się na imprezę w plenerze.

Ten ciekawy gadżet może być cały czas z Tobą, a specjalne technologie antykradzieżowe sprawiają, że wszystkie kosztowności są zabezpieczone. Wniosek? Jest prosty, od dziś już nie musisz prosić nikogo, by zajmował się Twoją torebką, podczas gdy Ty tańczysz pod sceną.