SKOMPLETUJ GARDEROBĘ WCZEŚNIEJ.

W tym okresie na ostatnią chwilę ciężko będzie dostać garnitur dla syna, albo wymarzony wianek dla córki. Nie zostawiaj niczego na moment przed wydarzeniem, jeśli będziesz mieć czasowy bufor, to nawet jeśli odwiedzisz trzy sklepy zamiast jednego, nie będzie to koniec świata i spokojnie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Nie zapominaj także o sobie. Zastanów się, w co się będziesz chciała ubrać i jakich dodatków potrzebujesz. Dzięki temu wyeliminujesz część porannych niespodzianek, na jakie mogłabyś natrafić jeszcze przed wyjściem z domu.

PAMIĘTAJ O PRIORYTETACH

Komunia jest wielkim wydarzeniem, szczególnie dla dziecięcej gwiazdy. Warto zastanowić się co jest tego dnia najważniejsze i na tym się skupić. Za kilka lat nikt nie będzie pamiętał, jak dokładnie wyglądały zaproszenia, ale to jaka była atmosfera i kto się tego dnia spotkał już tak. Skup się mniej na rzeczach materialnych na rzecz spędzenia czasu z rodziną i pozwól sobie na przeżywanie tego dnia.

NIE BĄDŹ ZOSIĄ SAMOSIĄ

Nie musisz już od wtorku robić zakupów, piec ciast i gotować nocami, aby w niedzielę, od razu po powrocie z kościoła, na stole pojawił się wykwintny obiad, jak restauracji z gwiazdką Michelin. Dobrym rozwiązaniem będzie organizacja spotkania poza domem. Wybierz lokal z jedzeniem  na wysokim poziomie i dobrze wyszkolonym personelem, który spełni wszystkie twoje prośby. Warto również zdecydować się na miejsce z ogrodem lub ładnie zaaranżowaną przestrzenią na zewnątrz. Dzięki temu zadowoleni będą zarówno dorośli, jak i najmłodsi uczestnicy wydarzenia, ponieważ będą mieli możliwość zabawy na zewnątrz.

Takim miejscem, które spełnia wszystkie warunki idealnej lokalizacji na rodzinne wydarzenie, jest Dwór Złotopolska Dolina, położony zaledwie 40 minut od centrum Warszawy. Rozpoczynając dzień wcześnie rano i przeżywając tyle emocji, będziesz sama sobie wdzięczna za możliwość powrotu do cichego, spokojnego domu, w którym nie trzeba sprzątać po imprezie.