Za sprawą beznarzędziowego montażu ExpressTray Mini czyni instalację dysków jeszcze łatwiejszą, z kolei opcjonalne otwory montażowe zwiększają stabilność. MB322SP-B posiada zdejmowaną osłonę przeciwpyłową, która utrzymuje przedni panel zamknięty, aby kurz nie dostawał się do środka, gdy slot 3,5” nie jest używany. Niebieskie wskaźniki LED na każdej kieszeni 2,5” informują o pracy dysku.

Wszechstronność przestrzeni
ExpressCage MB322SP-B mieści 2x 2,5” HDD/SDD SATA/SAS (7-9,5 mm) i konwertuje je do dwóch zatok hot-swap. Obejmuje również 3,5-calowy slot na urządzenie 3,5” lub dysk dla różnych możliwości konfiguracji. Z dodatkowym slotem użytkownicy mogą poszerzyć możliwości przechowywania przez dodanie jednego HDD 3,5” lub MB992SK-B dla dwóch 2,5” zatok hot-swap. 3,5” zatoka jest kompatybilna z różnego rodzaju 3,5” urządzeniami, od hubów USB 3.0 po kontrolery prędkości wentylatora. Ta różnorodność sprawia, że MB322SP-B jest kluczowym narzędziem dla szerokiej gamy użytkowników i producentów komputerów, którzy chcą zróżnicować swoją obudowę.

Prosta instalacja
Zaimplementowane tace ExpressTray Mini upraszczają proces instalacji napędów bez użycia narzędzi. Wystarczy kilka sekund, aby włożyć lub wyjąć dysk. Producent przewidział również opcjonalne otwory na śruby w przypadku, gdyby była wymagana dodatkowa stabilizacja dysków.

Cechy konstrukcyjne
Slot na urządzenia 3,5” został wyposażony w zdejmowaną pokrywę przeciwpyłową, która nie tylko chroni przed kurzem i zanieczyszczeniami, ale także delikatnie komponuje się z całością akcesorium. Zatem jeśli pozostawisz 3,5-calową kieszeń pustą, nie będzie ona odbiegać wizualnie od reszty obudowy. ExpressCage posiada metalowe wykończenia i wiele otworów wentylacyjnych dla lepszego chłodzenia. Każda zatoka ma swój wskaźnik LED, który informuje użytkownika o aktywności dysku twardego.

Cechy główne

  • Mieści 2x 2,5” HDD/SSD SATA/SAS i 3,5” HDD/urządzenie
  • Obsługuje 2,5” HDD/SSD SATA/SAS o wysokości 7-9,5 mm
  • Active Power Technology (APT) – włączone zasilanie tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się dysk
  • Delikatne, niebieskie diody LED dla każdego 2,5” dysku
  • Zdejmowana 3,5” pokrywa przeciwpyłowa chroni przed zanieczyszczeniami
  • Wzmocniona taca i metalowa obudowa dla maksymalnej trwałości
  • System montażu ExpressTray Mini dla łatwej i beznarzędziowej instalacji 2,5” HDD/SSD
  • Liczne otwory wentylacyjne dla optymalnego chłodzenia