W linii znajduje się krem do rąk Ice Bear, które delikatnie rozpływa się na skórze, pozostawiając uczucie nawilżenia przez cały dzień. Dzięki cennym składnikom takim jak masło shea oraz olej z kokosu krem odżywia i regeneruje. Produkt jest o zapachu pomarańczy oraz aromatycznego piżma.

Krem Care&Gloss dzięki swojemu kompaktowemu kształtu świetnie sprawdzi się w podróży. Szybko się wchłania, pozostawiając uczucie idealnego wygładzenia. Wytworzony został na bazie wyjątkowej formuły: wosk pszczeli, witamina B oraz biotyna, która zapewnia odżywienie dłoniom i paznokciom.

W prezentowanej linii dostępny jest także pilniczek Ice Bear. Dzięki dwóm różnym powierzchniom idealnie wyprofiluje paznokcie. Dodatkowo, świetnie sprawdzi się także jako gwiazdkowy upominek.

Kolekcja Ice Bear to limitowana edycja zimowo-świątecznych produktów. Dlatego też znalazła się w niej dekoracyjna świeca zapachowa, która pali się do 30 godzin. Idealnie sprawdzi się podczas długich zimowych wieczorów, nadając wnętrzu przyjemnego charakteru.

Część dochodów ze sprzedaży produktów linii Ice Bear, marka alessandro International przeznaczy na artykuły dla Domu Dziecka ,,Stanica” w Katowicach.