Elegancki design, funkcjonalność i komfort użytkowania – to cechy opisujące nowoczesne zmywarki Hotpoint. To idealne sprzęty dla osób, które zmywać nie lubią lub nie chcą tracić na tę czynność cennego czasu. Dodatkowo gwarantują oszczędność wody i energii, a co za tym idzie są bardzo ekonomiczne. Teraz szczególnie warto zastanowić się nad zakupem zmywarki Hotpoint, bowiem do 31 grudnia 2017 roku do wybranych modeli otrzymamy w prezencie roczny lub półroczny zapas tabletek do zmywania marki Fairy.

 

Idealne połączenie

Klienci, którzy do 31 grudnia 2017 roku zdecydują się na zakup wybranych modeli zmywarek marki Hotpoint (60cm) otrzymają wyjątkowy prezent – zapas tabletek do zmywania marki Fairy. Przy zakupie zmywarki z funkcją Zone Wash klient otrzyma zestaw 2 opakowań (90 sztuk) kapsułek do zmywania (zapas wystarczający na poł roku). Z kolei decydując się na kupno zmywarki z funkcją Zone Wash 3D do odebrania będzie zestaw 4 opakowań (180 sztuk), który wystarczy aż na rok zmywania! Wystarczy dokonać zakupu, zachować paragon lub fakturę i zarejestrować (w terminie do 14 dni od daty zakupu) sprzęt na stronie http://promocja.hotpoint.pl

 

Dlaczego zmywarka Hotpoint?

Zmywarki Hotpoint wyposażone są w innowacyjne technologie Zone Wash lub Zone Wash 3D, pozwalające osiągać perfekcyjne efekty zmywania i optymalizację pracy urządzenia. Sama funkcja Zone Wash pozwala wybrać, na którym koszu urządzenie ma skoncentrować moc zmywania w zależności od rodzaju naczyń oraz poziomu ich zabrudzenia. W ten sposób cykl intensywny pozwala na zwiększenie skuteczność zmywania nawet o 30%. Z kolei Zone Wash 3D pozwala na indywidualne rozdysponowanie energii i efektywności zmywania w wybranych koszach – w zależności od aktualnych potrzeb. Dzięki zastosowaniu dwóch dodatkowych dysz myjących po wybraniu tej funkcji jesteśmy w stanie oszczędzić do 40% energii lub zwiększyć intensywność zmywania, również o 40%, w wybranym koszu. Dodatkowo, zastosowany w zmywarkach Hotpoint silnik inwerterowy pozwoli na kontrolę i redukcję wibracji, co znacząco wpłynie na optymalizację wydajności energetycznej oraz na głośność pracy urządzenia (w najcichszych modelach zaledwie 41dBA ). Pod kontrolą urządzenia znajdują się także pozostałe parametry, takie jak dobór temperatury i ilości wody lub ciśnienia – wszystko w zależności od ilości naczyń czy stopnia ich zabrudzenia.

Sprzęty marki Hotpoint zapewniają wygodę użytkowania – wyposażone w wiele funkcjonalnych programów, odpowiadają na codzienne potrzeby domowników. Pomagają oszczędzać czas, wodę i energię, a przy tym są intuicyjne i wygodne w obsłudze. Ich działanie docenimy szczególnie po rodzinnych spotkaniach czy wspólnych imprezach ze znajomymi, kiedy po pysznych posiłkach pozostaje do zmycia kilkanaście kompletów naczyń.

 

Promocja potrwa do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Materiały na temat promocji dostępne są na stronie producenta www.hotpoint.pl, jak również w punktach sprzedaży. Regulamin można znaleźć na stronie http://promocja.hotpoint.pl