Spełnianie wnętrzarskich potrzeb

Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa stworzona dla osób, którym tematyka urządzania wnętrz nie jest obca. Skupia ona entuzjastów, jak i profesjonalistów projektowania wnętrz w jednym miejscu. Popularność portalu zaowocowała stworzeniem trzeciego już albumu „Homebook Design 2016”, który kolejny raz podbije wnętrzarskie serca Polaków. W książce znajdziemy projekty mieszkań i domów z całej Polski, przygotowane przez biura architektoniczne, współpracujące z platformą. Album zawiera zarówno przykładowe aranżacje dla mieszkań 30-, jak i 300-metrowych. Ponadto plany kompozycyjne przygotowane są pod względem rodzaju lokalu – mieszkańcy kamienic, bloków, ekskluzywnych apartamentów jak i domów znajdą rozwiązania przygotowane specjalnie dla nich. Książka skonstruowana jest tak, aby mogła spełniać potrzeby każdego użytkownika, a niczym magiczna księga pomoże stworzyć funkcjonalne i ciekawe mieszkanie nawet największemu laikowi. Dokładne wskazówki są jak zaklęcia, które prowadzą do stworzenia innowacyjnego wnętrza.

Album zawiera aranżacje w wielu stylach – zaczynając od industrialnego, poprzez nowoczesny, prowansalski, skandynawski czy eklektyczny prowadzi nas do modern classic. Przeglądanie książki staje się podróżą poprzez architektoniczne przestrzenie, które pobudzają naszą kreatywność i pomagają zagnieżdżać się nowym pomysłom w naszych głowach. Dzięki takim przeprawom możemy uwić gniazdko rodem z dziecięcych marzeń, pełne magii i uroku jak w baśni Andersena.

Koniec z nudą!

Z albumem „Homebook Design 2016” wielodniowe planowanie, przeglądanie katalogów i długie wycieczki po domach handlowych możemy zamienić na wygodny fotel, ciepłą herbatę i pięknie wydaną książkę. Wszystkie trendy oraz cała wiedza z zakresu aranżacji wnętrz zgromadzone są w jednej lekturze, której czytanie jest czystą przyjemnością. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom bez problemu stawimy czoła małym remontom poszczególnych pomieszczeń, jak i całościowym metamorfozom, które całkowicie zmieniają nasze mieszkanie.

Na regale pełnym dobrej literatury powinna znaleźć się również i ta księga – „Homebook Design 2016”. Pełny wnętrzarskich zaklęć album doda szczyptę magii każdej przestrzeni i zainspiruje każdego amatora pięknych „komnat”.

Homebook Design 2016

Cena: 89 zł

 

www.homebook.pl

 


www.homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa od maja 2013 roku skupiającą entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w odświeżeniu lub całkowitej metamorfozie domu, mieszkania lub ogrodu. Użytkownicy znajdą tu informacje o markowych produktach, tysiące inspirujących zdjęć oraz porady i kontakt

do specjalistów z branży.