W życiu każdego mężczyzny jest kilka bardzo ważnych dla niego kobiet. Na początku to zazwyczaj mama albo babcia, później staję się nią także dziewczyna, a z czasem żona i córka. Bez względu na funkcję jaką pełnią są jedyne w swoim rodzaju. Warto doceniać je na co dzień, a także pamiętać o ich świętach. Marka Ahmad Tea London przygotowała propozycje upominków dla Pań, które uwielbiają herbatę. To prezenty, które doskonale sprawdzą się 8 marca, czyli w Dniu Kobiet.

Dzień Kobiet jest wyjątkową okazją do tego, aby okazać bliskim nam Paniom wdzięczność za obecność i wsparcie w każdej sytuacji. Jakie praktyczne prezenty możemy podarować z tej okazji fankom herbaty?

Puszka ulubionej herbaty

Praktycznie każda kobieta po ciężkim dniu lubi odpocząć przy filiżance dobrej herbaty, zapominając o codziennych obowiązkach. Zadbaj więc o to, aby przez długi czas nie zabrakło jej ulubionego naparu. Intensywny aromat to nieodłączny element dobrej herbaty, dlatego warto pomyśleć o ozdobnej puszce, która zadba o jego zachowanie, a dodatkowo będzie świetnym akcentem dekoracyjnym kuchni. W ofercie Ahmad Tea London można znaleźć opakowania z obrazami ukazującymi angielski klimat. Na puszce z tradycyjną angielską herbatą – English Breakfast, widnieje obraz pt. „Hush!” (około 1875), na którym można zobaczyć eleganckie towarzystwo na kameralnym recitalu skrzypcowym.

3w1, czyli herbata w ozdobnej puszce, która może być skarbonką

Twoja żona, mama czy babcia ma już tradycyjne pojemniki na herbatę i kolejna puszka nie będzie jej potrzebna? Zaskocz ją prezentem wielozadaniowym – metalowe pudełko pełne herbaty, z angielskim motywem oraz specjalnym otworem do wrzucania monet. Dzięki temu uzupełnisz jej herbaciane zasoby, zadbasz o oszczędności i wzbogacisz wystrój kuchni.

Stylowa filiżanka z talerzykiem

Każdy smakosz herbaty dobrze wie, jak ważne jest naczynie z którego ją pijemy. Porcelanowa filiżanka doskonale podkreśli aromat i smak napoju. Świetnym uzupełnieniem takiego upominku może stać się mała, ozdobna łyżeczka do mieszania.

Zestaw herbat

Kobieta zmienną jest. Jeśli niezdecydowanie to główna cecha także tej damy, której chcesz wręczyć upominek, pomyśl o prezencie pełnym różnorodności. Classical Selection Ahmad Tea London to kompozycja sześciu klasycznych herbat. Dzięki takiemu opakowaniu prawie każdy dzień tygodnia może mieć inny smak

Książka „Wielka sztuka parzenia herbaty”

Kobieta, którą chcesz obdarować prezentem od niedawna zaczęła interesować się herbatami? To wspaniale, bo możesz sprezentować jej książkę ze wszystkimi informacjami na ich temat. Dzięki temu już na początku swojej przygody z herbatą dowie się, skąd pochodzą liście oraz jaki napar wybrać i w jaki sposób go przygotować.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.sklep.smacznego.pl