Hanza Tower będzie najwyższym apartamentowcem między Berlinem a Warszawą. Inwestor – firma J.W. Construction – uwzględnił w swojej ofercie również lokale handlowo-usługowe oraz biura dla podmiotów biznesowych. Powierzchnie handlowe znajdują się na parterze i pierwszym piętrze, natomiast biura pomiędzy drugą a piątą kondygnacją. W ofercie dostępne są lokale biurowe o metrażach od 106 do 816 mkw. Ich ceny zaczynają się od 6 400 zł netto/mkw.

Wszystkie lokale parterowe dysponują niezależnymi wejściami i posiadają bardzo dobrą ekspozycję. Hanza Tower posiada też trzypoziomową halę garażową. Powierzchnie przeznaczone pod biura o zróżnicowanym metrażu powstają w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nowocześnie zaprojektowane wnętrza, panoramiczne przeszklenia, otwarte przestrzenie i wysoka jakość wykończenia to charakterystyczne cechy lokali usługowych i biurowych w Hanza Tower, której doskonała lokalizacja w centrum miasta zapewni komfortową komunikację z najważniejszymi instytucjami biznesowymi, portem lotniczym czy dworcem kolejowym.

Część przestrzeni biurowych i handlowych została już sprzedana, w ofercie nadal pozostają jednak atrakcyjne powierzchnie. Nabywcy kupują lokale również pod kątem inwestycyjnym, z planem późniejszego wynajmu. Na tę chwile wiemy, że w części biur znajdować się będą kancelarie prawne i notarialne – mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

W Hanzie będzie mieścić się także centrum konferencyjne, które ma służyć za przestrzeń do organizacji eventów, konferencji, spotkań biznesowych i urzędowych oraz szkoleń. Dzięki mobilnym ścianom, przestrzeń ta zapewni gościom trzy sale o powierzchni ponad 800 mkw, lub kilka mniejszych wielofunkcyjnych pomieszczeń z dostępem do pełnego zaplecza multimedialnego i technicznego.

Warunki współpracy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy między innymi reprezentacyjny hall z recepcją, indywidualny ciąg komunikacyjny z czterema windami, windę towarową,  miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, a także systemy kontroli dostępu, monitoringu i klimatyzacji. Ponadto w naszej inwestycji znajdować się będzie restauracja z różnorodną ofertą, strefa SPA, a w niej basen z kompleksem saun, a także taras widokowy zlokalizowany na 27 kondygnacji – dodaje Ostrowska.

Zakończenie budowy Hanza Tower planowane jest na czerwiec 2020 roku.