W mikołajkowy weekend, firma HELIO wzięła udział w niezwykłym, bajkowym  spotkaniu „Gwiazdka pełna magii”, organizowanym dla dzieci z domów dziecka. Imprezę poprowadziła Natalia Siwiec, a na wszystkie zaproszone dzieci czekało mnóstwo pięknych prezentów i moc atrakcji – m.in. warsztaty kulinarne, których partnerem została bakaliowa marka HELIO.

W miniony weekend, firma HELIO wzięła udział w spotkaniu charytatywnym „Gwiazdka pełna magii”, które odbyło się w warszawskim hotelu Radisson Blu Sobieski. Impreza została zorganizowana specjalnie dla dzieci z domów dziecka, dla których partnerzy akcji, w tym firma HELIO, przygotowała mnóstwo pięknych prezentów i moc atrakcji – m.in. warsztaty kulinarne z uczestnikami popularnego programu telewizyjnego Master Chef Junior. Wspólnie z młodymi szefami kuchni – Julką Cymbaluk, Dawidem Budzichem i Tosią Kozyrą zaproszone dzieci mogły przygotować przepyszne świąteczne potrawy z produktami HELIO, które znany polski producent bakalii ufundował specjalnie na potrzeby tego wyjątkowego wydarzenia. Podczas wspólnego gotowania, powstało mnóstwo pysznych smakołyków, m.in. świąteczne ciasteczka z bakaliami bez konserwantów HELIO Natura, które ozdabiała Polewą i dekoracją HELIO jedna z głównych gwiazd imprezy – Natalia Siwiec. Wśród świątecznych, kulinarnych propozycji kucharzy z Master Chef Junior – nie mogło zabraknąć orzechowych wafli z gotową, bezglutenową Masą do ciast HELIO czy świątecznego makowca z bakaliami HELIO, którym zajadali się ze smakiem wszyscy zaproszeni goście – dzieci, aktorzy, artyści, m.in. Anita Sokołowska, Joanna Jabłczyńska, Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Kaczorowska, Sebastian Kowalczyk. Podczas „Gwiazdki pełnej magii” było też wspólne malowanie bombek, tworzenie ozdób świątecznych i masa innych przeróżnych atrakcji przygotowanych przez partnerów imprezy. Na zakończenie imprezy nie mogło też zabraknąć gościa specjalnego – Świętego Mikołaja, który przybył na spotkanie z workiem pełnym magicznych prezentów dla dzieci, ufundowanych m.in. przez firmę HELIO.

Cieszymy się, że firma HELIO mogła wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu, pełnym magii, uśmiechu i dziecięcej radości. Dziękujemy za emocje, wzruszenia i… pyszne, inspirujące, świąteczne przepisy z bakaliami HELIO w roli głównej, przygotowane przez dzieci z domów dziecka i młode gwiazdy sceny kulinarnej. Mamy nadzieję, że to magiczne wydarzenie na długo pozostanie w pamięci dzieci!

Życzymy Wszystkim Gwiazdki pełnej magii, a po więcej apetycznych, świątecznych przepisów zapraszamy na nasz kanał HELIO – Bakaliowe Klimaty!