Cukierowo to zręcznościowa gra, w której dziecko wskazuje maskotce owoce do spożycia. W jej przygotowaniu dużą rolę odegrali psychologowie, którzy bazując na najnowszych odkryciach neuropsychologii, opracowali schemat gry, który pozwala na trening koordynacji ręka-oko, poprawę umiejętności rozpoznawania bodźców, a także ćwiczenie szybkości reakcji najmłodszych. Gra w Cukierowo to nie tylko zabawa, ale też aktywny rozwój procesów poznawczych dziecka.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że już nie tylko użytkownicy Androida, ale również właściciele iPhonów będą mogli zagrać w naszą grę. Cukierowo spotkało się z ciepłym przyjęciem najmłodszych graczy i zadowoleniem rodziców, którzy dostrzegli korzyści gry dla rozwoju ich pociech– mówi Agnieszka Zemsta, Prezes Zarządu Macro Games S.A.– Aplikacja jest cały czas rozwijana i wkrótce zaprezentujemy kolejne udogodnienia oraz bonusy dla graczy – dodaje.

Gra Cukierowo została zaprojektowana przez Macro Games S.A. Spółka, notowana na NewConnect, działa na rzecz rozwijania, scalenia oraz aktywizacji społeczności graczy w Polsce. W swych działaniach chce docierać do użytkowników wszystkich platform systemowych.

Gra dostępna jest do pobrania za darmo na stronie http://cukierowo.pl/zagraj-teraz.html