#GoCoaching to program treningów, które odbywają się cyklicznie w wybranych sklepach GO Sport, zlokalizowanych w największych centrach handlowych. Do tej pory zajęcia odbywały się w Warszawie w C.H. Promenada i Galerii Wileńska. Teraz każdy chętny może także wziąć udział w #GORunning w Galerii Mokotów, gdzie treningi prowadzi Tomka Bomba.

 

#GoYoga w każdą sobotę o 10:30 – 11:30 w GO Sport w C.H. Promenada.

#GORunning w każdą sobotę o 9:30 – 10:30 w Galerii Wileńska.

#GORunning w każdą sobotę o 9:00 – 10:00 w Galerii Mokotów.

 

Treningi z cyklu #GoCoaching są całkowicie bezpłatne i każdy może w nich uczestniczyć. Jedyne co należy zrobić, to zgłosić swój udział na Facebook’u GO Sport, gdzie dostępny jest harmonogram spotkań. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zapisów.

 

#GoCoaching to także okazja do skorzystania z porad profesjonalnych instruktorów, dotyczących zarówno ćwiczeń, jak i sprzętu. Trenerzy GO Sport to eksperci w swoich dziedzinach. Służą fachową wiedzą, wsparciem motywacji i zapewniają najwyższy poziom prowadzenia zajęć. #GOYoga i #GORunning to ćwiczenia w pozytywnej atmosferze, w grupie miłośników aktywności fizycznej.

 

Treningi #GoCoaching to także okazja do zapoznania się z szerokim asortymentem odzieży i sprzętu wszystkich dyscyplin dostępnych stacjonarnie oraz online w sklepach GO Sport. Stroje oraz akcesoria proponowane przez sieć spełnią oczekiwania zarówno zaawansowanych, jak i początkujących pasjonatów sportu, w zróżnicowanych przedziałach cenowych.

 

Kalendarz wydarzeń:

https://www.facebook.com/pg/GOSportPolska/events/?ref=page_internal