#GOCoaching to program treningów, które odbywają się cyklicznie w wybranych sklepach GO Sport, zlokalizowanych w największych centrach handlowych. Z trenerem GO Sport chętni mogą poćwiczyć w Warszawie w C.H. Promenada, Galerii Mokotów, Wola Parku, Galerii Młociny oraz w Blue City, a w Poznaniu w C.H. Poznań Plaza. Spragnieni aktywności mogą wybrać się zarówno na spokojną jogę, jak i wykonać dynamiczny trening biegania, kolarstwa, czy jazdy na rolkach.

 

Aktywne piątkowe popłudnie można spędzić w Parku Szczęśliwickim, gdzie co tydzień o 19:00 zbierają fani rolkarstwa i przez godzinę pod okiem #AmbasadoraGOSport przemierzają okolice na ośmiu kółkach.

 

W każdy sobotni poranek, w godzinach 10:30-11:30 w sklepach GO Sport w Wola Parku i GO Sport w C.H. Promenada odbywają się zajęcia #GOYoga. Organizatorzy zapewniają maty i wodę.

 

Trening rowerowy #GOBike startuje w każdą sobotę o 11:00 w Galerii Młociny, pod wodzą prowadzących: Łukasza Zaróda i Michała Warelisiaka.

 

Fani biegania mogą wspólnie trenować razem z Tomkiem Bombą podczas #GORunning. Start w GO Sport w Galerii Mokotów godz. o 9:30, a w GO Sport w Poznań Plaza – o godz. 10:00.

 

Treningi z cyklu #GOCoaching są całkowicie bezpłatne i każdy może w nich uczestniczyć. Jedyne co należy zrobić, to zgłosić swój udział na Facebook’u GO Sport, gdzie dostępny jest harmonogram spotkań.

 

#GOCoaching to także okazja do skorzystania z porad profesjonalnych instruktorów, dotyczących zarówno ćwiczeń, jak i sprzętu. Trenerzy GO Sport to eksperci w swoich dziedzinach. Służą fachową wiedzą, wsparciem motywacji i zapewniają najwyższy poziom prowadzenia zajęć. #GOYoga, #GORunning, #GOBike i #GOSkate to ćwiczenia w pozytywnej atmosferze, w grupie miłośników aktywności fizycznej.

 

Treningi #GOCoaching to także okazja do zapoznania się z szerokim asortymentem odzieży i sprzętu wszystkich dyscyplin dostępnych stacjonarnie oraz online w sklepach GO Sport. Stroje oraz akcesoria proponowane przez sieć spełnią oczekiwania zarówno zaawansowanych, jak i początkujących pasjonatów sportu, w zróżnicowanych przedziałach cenowych.

 

#GOYoga w każdą sobotę o 10:30-11:30 w Wola Park w Warszawie

#GOBike w każdą sobotę o 11:00 – 13:00 w Galerii Młociny w Warszawie

#GORunning w każdą sobotę o 9:30 – 10:30 w Galerii Mokotów w Warszawie

#GOYoga w każdą sobotę o 10:30 – 11:30 w GO Sport w C.H. Promenada w Warszawie

#GOSkate w każdy piątek o 19:00 – 20:00 w Parku Szczęśliwickim w Warszawie

#GORunning w każdą sobotę o 10:00 – 11:00 w Poznań Plaza w Poznaniu

 

 

Kalendarz wydarzeń:

https://www.facebook.com/pg/GOSportPolska/events/?ref=page_internal