Wszystkich miłośników sportu z pewnością ucieszy informacja, że już od 23 maja 2019 będą mogli zaopatrzeć się w niezbędny sprzęt w nowootwartym sklepie GO Sport, zlokalizowanym w Galerii Młociny. Nowe centrum handlowe na warszawskich Bielanach, znajduje się przy węźle komunikacyjnym na północnym krańcu miasta, przy ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15.

Sklep GO Sport będzie znajdował się napoziomie 0. To już dziesiąta lokalizacja GO Sport w Warszawie!

 

W ofercie sklepu znajdzie się szeroka gama produktów z niemal każdej dyscypliny sportowej,  łącząc marki międzynarodowe z markami własnymi, które cieszą się coraz większą popularnością. Będą to zarówno popularne, globalne brandy m.in. Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Uvex, Atomic, Quicksilver, Kross czy Salomon, a także marki własne GO Sport, takie jak Athlitech, Wanabee czy Soft, które wyróżniają się wzornictwem, jakością wykonania i atrakcyjną ceną. Niezależnie, od tego czy jesteś zapalonym sportowcem czy dopiero rozpoczynasz swoją sportową przygodę, specjaliści pomogą w dopasowaniu sprzętu indywidualnie do Twoich potrzeb.

 

Odwiedź nową lokalizację już w najbliższy weekend i skorzystaj z promocji do -60% na ponad 700 produktów z okazji otwarcia. Sportowe zniżki ważne są wyłącznie w GO Sport Galeria Młociny w dniach 23.05-13.06.2019[i]. Dodatkowo w dniu 23 maja odbędą się pokazy freestyle futbolowego w wykonaniu Pawła Skóry– Mistrza Świata, Mistrza Europy i Mistrza Polski w tej dyscyplinie.

 

W piątek 24 majagodz. 17:00 – 20:00, każdy kto odwiedzi sklep GO Sport w Galeri Młociny, będzie miał szansęspotkać się z Joanną Jędrzejczyk–mistrzynią UFC i ambasadorką marki Reebok oraz stylistką Jolą Czają, które pomogą w wyborze ubrań z najnowszej kolekcji Reebok Meet You There. Przy zakupie produktów z tej serii za min 250 zł (z czego 1 sztuka odzieży musi pochodzić z kolekcji MYT), każdy otrzyma podwójne zaproszenie do kina!

 

Już od 1 czerwca w GO Sport w Galerii Młociny ruszają treningi rowerowe #GOBikew ramach programu #GOCoaching. Zajęcia będą odbywać sięw każdy sobotni poranek,w godzinach 11:00 – 12:00. Treningi poprowadzą pracownicy i #AmbasadorGOSport – Łukasz Zaród i Michał Warelisiak.

Treningi z cyklu #GOCoaching są całkowicie bezpłatne i każdy może w nich uczestniczyć. Jedyne co należy zrobić, to zgłosić swój udział na Facebook’u GO Sport, gdzie dostępny jest harmonogram spotkań. Organizatorzy zapewniają fachowy trening i sportową atmosferę!

 

Kalendarz wydarzeń:

https://www.facebook.com/pg/GOSportPolska/events/?ref=page_internal

[i]Oferta ważna wyłącznie w GO Sport Galeria Młociny w dniach 23.05-13.06.2019  lub do wyczerpania zapasów.