GO Sport to francuska grupa kapitałowa, która reprezentuje dwie marki sklepów w Polsce: GO Sport oraz Courir. GO Sport jest nie tylko jednym z największych dystrybutorów artykułów sportowych, ale także liderem na rynku warszawskim. Program ambasadorski, jaki firma uruchamia ma na celu zwiększenie świadomości Go Sport, a także – poprzez nawiązanie współpracy i wypromowanie pod znakiem GO Sport osób, których pasją jest sport – budowanie zaangażowanej społeczności, zasięgu organicznego i poszerzenie komunikacji o wiarygodne treści od użytkowników.

Założeniem akcji jest promocja hasła marki „Żyjmy Sportem”, które ma nie być jedynie pustym sloganem, ale mają stać za nim prawdziwi ludzie i ich pasje. Dzięki temu marka GO Sport będzie kojarzona zarówno z miejscem zakupów produktów sportowych, jak i  ze wsparciem i motywatorem do działań.

 

Kto może zostać Ambasadorem?

Najważniejszym przesłaniem programu jest to, że ambasadorem może zostać każdy.  Go Sport dba  zarówno o osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem, jak i o ludzi aktywnych od dłuższego czasu.

Więcej szczegółów, jak zostać ambasadorem znajdziemy pod linkiem:

http://blog.go-sport.pl/ambasadorgosport-poszukiwany/

 

Program to duży krok w działalności firmy  – poszerzenie społeczności GO Sport o  wzbudzających zaufanie mikroinfuencerów pomoże w wygenerowaniu  #AmbasadorGOSport oraz w popularyzowaniu wybranych produktów, przedstawianych w naturalnym otoczeniu.