Natalia z Tasteaway.pl przyznaje, że ostatnio coraz częściej zdarza jej się korzystać z opcji jedzenia z dowozem. „Wiem, że część z Was ma podobnie. Zamawiacie do domu, zamawiacie do biur, bo w okolicy nie ma nic smacznego albo nie macie czasu wychodzić i spacerkiem iść na dłuuuugi lunch. Wiem, bo pytania o to, co zamawiać na wynos wracają do nas regularnie”, napisała do czytelników.

W testowaniu dań z pięciu różnych warszawskich lokali wzięła udział cała blogerska rodzina: Natalia, Łukasz, 6-letni Maks, a nawet mała Jagoda. Próbowali m.in. nigiri z łososiem, sashimi maki, pierożków gyoza czy maków z tamago.

Soto Sushi dostało pochwałę za dużą ilość ryby, głównie tuńczyka w hosomakach, a Besuto Sushi – za logistykę, bo jako jedyni w torby zapakowali małe pudełeczka na sos sojowy. Faworytem Natalii okazało się Oto! Sushi. Smakowało świetnie, chociaż przyznam, że nie lubię niemal wszechobecnej w polskim sushi sałaty. Tutaj jednak nie było jej zbyt dużo i nie psuła smaku maków. Fajny pomysł, by połączyć tuńczyka z kimchi”, chwaliła knajpę na blogu.

Pełny opis testu i zdjęcia dostępne są na: http://www.tasteaway.pl/2017/12/15/warszawa-3-miejsca-na-swietne-sushi-na-wynos/.