Tylko garderoba walk-in pomieści bez trudu pokaźną kolekcję ubrań i dodatków. A w dodatku wyeksponuje je na wzór w luksusowych butików.

Markowe ubrania uszyte z dobrych materiałów, pochodzące od znanych projektantów czy wyszukane w butikach z modą vintage, cieszą oczy także wisząc na wieszaku. A torebki i buty w różnych fasonach i kolorach ustawione na półkach potrafią tworzyć naprawdę ciekawą kompozycję. Tu każda rzecz ma swoje miejsce i jest zawsze w zasięgu wzorku i pod ręką. Do tego zamontowane w półkach i drążkach oświetlanie wprowadza elegancki charakter do wnętrza, które może łączyć się z sypialnią lub łazienką. Przenikające się pomieszczenie tworzą prywatną strefę relaksu. Tu odpoczywany i poddajemy się zabiegom pielęgnacyjnym.

Ponieważ ubrania gromadzą dużą ilość kurzu zalecane jest zamknięcie pomieszczenia przesuwnymi drzwiami. Te obowiązkowo powinny posiadać wielkoformatowe przeszklenia zamknięte w cienkich ramach np. S1200 Air marki Raumplus. Innym praktycznym patentem jest wyposażenie niektórych modułów w uchylne drzwi marki Raumplus np. RPS, które zamienią regał w elegancką witrynę. Z kolei sam regał powinien zostać skonfigurowany pod kątem przechowywania różnego rodzaju i długości ubrań. Zapewni to system Uno marki Raumplus, którego układ zawsze projektowany jest wedle potrzeb użytkownika i wielkości pomieszczenia. Jeżeli mamy odpowiednio dużo miejsca, to pośrodku garderoby warto również ustawić komodę–wyspę. Jest idealna do przechowywania drobnych akcesoriów i biżuterii. A jej blat wykorzystamy do wygodnego składania ubrań. W mniejszych pomieszczeniach możemy natomiast ustawić pufę lub fotel.

Raumplus zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty garderoby. Dla tej remontowanej niemieckiej marki systemy przechowywania oraz przeszklonych drzwi nie mają żadnych tajemnic. www.raumlus.pl